Apple, Hâlâ Adı Olmayan Formula 1 Filminin Vizyon Tarihini Açıkladı

2
1
0
0
0
Apple, Formula 1 temalı yeni filmi için önemli bir açıklama yaptı. Filmin vizyon tarihi, bu açıklama ile kesinleşti. Ancak filmin ismi hâlâ açıklanmadı.

ABD merkezli teknoloji devi Apple, geçtiğimiz yıllarda dikkat çeken bir duyuru gerçekleştirmişti. Şirket, bu duyuru kapsamında bir Formula 1 filmi üzerinde çalıştığını duyurmuştu. Şimdiyse uzun zamandır hiçbir gelişmenin yaşanmadığı bu filmle ilgili önemli bir açıklama geldi.

Apple, yaklaşmakta olan filminin vizyon tarihini resmen açıkladı. Yapılan açıklamaya göre ismi henüz açıklanmayan Formula 1 filmi, 25 Haziran 2025'te vizyona girecek. Apple, filmin sinema sürecini yönetmesi için Warner Bros. ile anlaşma imzaladı.

Film, Apple TV+ kütüphanesine de eklenecek

Apple Formula 1 filmi vizyon tarihi

Yapılan resmî açıklamaya göre Apple'ın Formula 1 filmi, ilerleyen dönemde Apple TV+ aboneliğinin bir parçası hâline gelecek. Ancak şirket, bununla ilgili herhangi bir tarih paylaşmadı. Yani filmin Apple TV+'a ne zaman ekleneceği şimdilik belli değil.

Brad Pitt ve Damson Idris'in başrol olarak rol alacağı film, Joseph Kosinski tarafından yönetilecek. Filmde, Apex olarak isimlendirilen kurgusal bir Formula 1 takımının yaşadıkları anlatılacak. 250 milyon dolardan daha fazla paranın harcandığı film için oldukça geniş kapsamlı bir çalışma yapıldığını da söyleyelim. Formula 2 için geliştirilen özel otomobiller, bu filmde modifiye edilecek ve Formula 1 araçlarıymış gibi gösterilecek. 

Kaynak : https://9to5mac.com/2024/06/18/apples-big-budget-f1-movie-finally-has-a-release-date-hitting-cinemas-worldwide/
2
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
1
0
0
0