Xbox & Bethesda'nın E3 2021 Etkinliğinde Yayınladığı Tüm Fragmanlar

29
9
1
0
0
Xbox & Bethesda'nın E3 2021 Etkinliğinde Yayınladığı Tüm Fragmanlar
E3 Direct, Bethesda'nın yaptığı tanıtımlarla başladı. Ünlü firma yeni dönemde konsollarda ve bilgisayarlarda göreceğimiz oyunları birer birer tanıttı.

Oyunseverlerin dört gözle beklediği E3 Direct etkinliği başladı. Perdeyi açan ise ünlü oyun firması Bethesda oldu. Firma, yeni konsolların ve gelişen bilgisayarların nimetlerinden faydalanacağı belli olan oyunlarını paylaştı. İşte o oyunlar:

Starfield

Uzayda maceralara atılmaya ve filoda üzerinize düşen görevi yerine getirmeye hazır mısınız? Oyun, 11 Kasım 2022'de PC ve Xbox konsollarına geliyor.

S.T.A.L.K.E.R 2

20 Nisan 2022'de serinin ikinci oyunu olan S.T.A.L.K.E.R 2 karşımızda olacak. 

Back 4 Blood

Left 4 Dead 2'nin yapımcılarından gelen yeni bir FPS oyunu olan ve hem Co-op hem de PVP modu bulunan Back4Blood 12 Ekim'de gelecek.

Contraband

Yeni Xbox konsollara çıkacak olan Contraband da kısa bir tanıtımını gördüğümüz oyunlardan oldu. 

Sea of Thieves: A Pirate's Life

Korsanlığın dibini ekmekle sıyıracağımız Sea of Thieves ile tekinsiz denizlere yelken açacağız. Bu genişleme paketinde Jack Sparrow başta olmak üzere Karayip Korsanları'ndan birçok tanıdık yüzü göreceğiz. Eklenti, 22 Haziran'da yayınlanacak.

Yakuza: Like a Dragon

Yakuza serisinde maceranın, komedinin ve aksiyonun sınırlarını zorlayacağımız şimdiden görülüyor. Oyuna bugünden itibaren erişim mümkün.

Psychonauts 2

Özgür düşüncenin ve dünyanın kaderi bir kez daha bizim ellerimizde. Çok sevilen ve kendine has tarzıyla büyük takipçi kitlesi kazanan Psychonauts'un ikincisi 25 Ağustos'ta geliyor.

29
9
1
0
0
Emoji İle Tepki Ver
29
9
1
0
0