Chris Evans, Yanlışlıkla Çıplak Fotoğrafını Paylaştı: İnternet Çılgına Döndü

266
40
25
17
16
Marvel Sinematik Evreni'nde Kaptan Amerika'yı canlandıran başarılı aktör Chris Evans, Instagram'daki hikâyesinde yanlışlıkla çıplak fotoğrafına yer verdi. Bu olayın ardından internet kullanıcıları çılgınlar gibi Chris Evans hakkında çeşitli paylaşımlar yaptı.

Bugün internet dünyası akşam saatlerinde fazlasıyla talihsiz bir olayla yankılanmaya başladı. Marvel Sinematik Evreni'nde Kaptan Amerika'yı canlandıran ve onlarca yapımda yer alan Chris Evans, Instagram hesabında yanlışlıkla çıplak resmini paylaştı. Tabii böyle bir olayın ardından internet kullanıcıları yeniden çılgına döndü.

Instagram'da 5,7 milyon takipçiye sahip hesabında takipçileriyle 'Heads Up' oyunu oynayan ünlü aktör, hikâyesine yüklediği bir videonun son kısmını kesmeyi atlayınca yanlışlıkla çıplak fotoğrafını paylaştı. Evans'ın videosunun son kısmında aynı zamanda bir iki dikkat çeken görsel daha bulunuyordu.

Fotoğrafla birlikte internet Chris'i konuşmaya başladı:

chris evans

Fotoğrafta aktörün yüzü gözükmese de herkes fotoğraftaki kişinin Chris olduğunu anladı. Aktör, son kısmında yanlışlıkla kendi çıplak fotoğrafını paylaştığını anlayınca hikâyeyi kısa sürede sildi. Ancak hikâyeyi gören yüz binlerce sosyal medya kullanıcısı bu anın görüntüsünü çoktan almayı başarmıştı.

Chris Evans'ın çıplak fotoğrafıyla internet kullanıcıları da gruplara bölündü. Bir grup kullanıcılar Evans'ın çıplak fotoğrafını umarsızca paylaştı. Ancak bir grup internet kullanıcısı da Chris Evans'ın mahremiyetine saygı duyduklarını belirterek hayranı olduğu kişinin çıplak fotoğraflarını bulmayı daha zor hale getirmeyi başardı.

Hayranları Evans'ı üzmemek için güzel fotoğraflarını paylaştı:

chris evans

Kullanıcılar, Twitter'da Chris'in çıplak fotoğrafını daha fazla yaymamak ve kendisinin anksiyeteden muzdarip olduğunu herkese hatırlatmak için çıplak fotoğraf yerine bir köpekle çekildiği fotoğraf gibi güzel fotoğraflar paylaştı. On binlerce kullanıcının yaptığı paylaşımlar amacına da ulaştı.

chris evans

Elbette sonuncu grubumuz, internette veya günümüzde yaşanan çoğu olayda olduğu gibi Chris'in yanlışlıkla çıplak fotoğrafını göstermesi hakkında komik paylaşımlarda bulundu.

"Şu anda Chris Evans'ın insan kaynakları ekibi"

Chris Evans veya herhangi bir ünlünün çıplak fotoğrafının kendisi istemediği sürece herhangi bir şekilde paylaşılması veya ortaya çıkarılması biliyoruz ki adı geçen ünlünün hiçbir şekilde hoşuna gitmeyecektir. Dolayısıyla şu anda Chris Evans, ileride de böyle bir olay yaşayacak olası ünlülerin mahremiyetlerine saygı duymamız gerektiğini hatırlatalım.

Kaynak : https://wegotthiscovered.com/movies/internets-freaking-chris-evans-accidentally-shares-nude-photo/
266
40
25
17
16
Emoji İle Tepki Ver
266
40
25
17
16