Deadpool'un İlk Hangi Marvel Filminde Görüneceğine Dair Heyecan Verici Söylenti

29
8
1
1
1
Herkesin favori paralı askeri Deadpool, Marvel Sinematik Evreni'ne elbette ki bir noktadan katılacak. Popüler karakterin ilk kez hangi yapımda karşımıza çıkacağına dair beklentileri arşa çıkaran bir iddia ortaya atıldı.

Marvel filmleri ve dizilerinden oluşan Marvel Sinematik Evreni (MCU) her geçen gün daha da genişliyor. Bu evrene katılacak olan çok sayıda yeni karakter olduğunu biliyoruz. Bu karakterler arasında biri ise bütün hayranların merakla beklediği bir isim olarak öne çıkıyor: Deadpool.

Geveze paralı askerimiz ilk olarak Fox'un çektiği filmlerle karşımıza çıkmıştı. Sonrasında Fox'un Disney tarafından satın alınması ile birlikte karakterin hakları da el değiştirmişti. Marvel'ın haklarının da sahibi olan Disney, böylece Avengers, X-Men, Fantastik Dörtlü gibi karakterleri bir araya toplamayı başarmıştı. O günden bu yana da Deadpool'un geleceği merak konusuydu.

Deadpool'u MCU'da görmek için bir süre beklememiz gerekebilir (ama değecek)

deadpool vs kang

İnternette ortaya atılan iddialara göre, Ryan Reynolds tarafından canlandırılan popüler karakterin görüleceği ilk MCU yapımı film Avengers: Kang Dynasty olacak. İlk olarak Loki dizisinde daha barışçıl bir versiyonunu gördüğümüz Fatih Kang ile Avengers ekibinin karşı karşıya geleceği yapımda Deadpool'un olması güzel bir detay olsa da, karakterin MCU filmlerinde gözükmeye başlaması için 2025'i beklememiz gerektiği anlamına geliyor. 

En son 2018 yılında ikinci filmi ile beyaz perdeye konuk olan Deadpool'un 3. filmi için de çalışmalar devam ediyor. Her ne kadar çok uzun zamandır Deadpool filmlerinde Hugh Jackman'ın Wolverine karakterini görmek isteyen büyük bir hayran kitlesi olsa da, bu durum pek olası gözükmüyor. Öte yandan Thor rolünü oynayan Chris Hemsworth, Deadpool'da yer almaya sıcak bakıyor. 

İlk iki Deadpool filminin senaristliğini paylaşan Rhett Reese ve Paul Wernick, Marvel karakterlerini de kullanabilecek olmaktan dolayı heyecan duyduklarını dile getirmişti. Sonunda büyük bir bütçeyle, neredeyse her karakteri kullanabilme avantajıyla bir Deadpool filmi izlemek çok farklı bir deneyim olabilir. 

Kaynak : https://www.mensxp.com/entertainment/hollywood/114576-thor-love-thunder-chris-hemsworth-hugh-jackman-wolverine-ryan-reynolds-mcu-deadpool-3.html
29
8
1
1
1
Emoji İle Tepki Ver
29
8
1
1
1