Fallout: New Vegas'a "Keşke Ayrı Oyun Olsan" Dedirten Star Wars Modu Geliyor

26
2
2
2
0
TankGirl takma adıyla tanınan bir mod yapımcısı, Star Wars hayranlığını Fallout: New Vegas için bir Star Wars modu hazırlayarak gösteriyor. Modda karakter özelleştirmesi, beceri sistemi, yan görevler ve çok daha fazlasının bulunması bekleniyor.

Kimse özel olarak talep etmiş olmasa da birileri onu bize ulaştırmaya kararlı. Tank Girl olarak tanınan bir mod yapımcısı; karakterler, araçlar ve ortamlar dahil olmak üzere Star Wars içeriğini Fallout: New Vegas'a getirmek için çalışıyor. Belki de bu, çok da uzak olmayan bir gelecekte bir vücut bulmuş olarak görmeyi umduğumuz büyük bir Star Wars açık dünya oyunu isteğinden kaynaklanmıştır.

Star Wars'u bir açık dünya Bethesda oyunuyla birleştirmek oyun dünyasında fazlasıyla ilgi toplayabilir. Bu nedenle eninde sonunda bu modun resmi çıkışını görmeyi umuyoruz. Bir hayranın tüm zamanların en iyi serilerinden ikisini birleştirmek istediğini görmek çok da şaşırtıcı değil tabii.

Modun oyuna birçok Star Wars içeriği getirmesi bekleniyor:

fallout new vegas

Proje hakkında, mod yapımcısının tam olarak neyi amaçladığına dair daha fazla ayrıntı içeren bir Discord sunucusu var. Bu sunucuda yer alan bilgiye göre mod, ana oyundan hiçbir içeriğe yer vermeyecek. Yani Fallout: New Vegas, olduğu şey olmaktan çıkacak. İşin üzen yanıysa, mod, oyuna herhangi bir uzay savaşı kavramı getirmeyecek. Tabii bunun nedeni de ana oyunun bu kadar yeterli imkana sahip olamaması.

Aktif mod yapımcıları için başka bir haberde Nexus mods, kısa süre önce mod yapımcılarının modları sitelerinden silmelerine artık izin vermeyeceklerini duyurdu. Modlar silinmek yerine arşivlenecek. Doğrudan talep edilmedikçe, arşivlenen tüm modlara erişilemeyeceğini, yani en azından hepsinin kolayca kullanılabilir olmayacağını açıkça belirttiler. Nexus modları, yapımcıların modlarını arşivlenmeden önce silmeleri için bir ek süre tanıyor.

Kaynak : https://www.thegamer.com/fallout-new-vegas-star-wars-mod/
26
2
2
2
0
Emoji İle Tepki Ver
26
2
2
2
0