Kripto Para Piyasasında Geçtiğimiz Haftanın Öne Çıkan Haberleri

55
36
17
4
3
Geçtiğimiz hafta kripto para dünyası yine hareketli geçti. Bizler de geçtiğimiz hafta yaşanan en dikkat çekici olayları sizler için bir başlık altında topladık.

Kripto para dünyasında geçtiğimiz hafta oldukça önemli açıklamalar ve olaylar gördük. Bizler de bu içeriğimizde geçtiğimiz haftanın en çok okunan, konuşulan ve öne çıkan kripto para haberlerini bir araya getirdik. Geçtiğimiz hafta boyunca kripto para dünyası, şu haberlerle birlikte kendisini gösterdi:

Geçtiğimiz haftanın öne çıkan kripto para haberleri:

El Salvador, Bitcoin Şehri İnşa Ediyor: Yaşayanlar '1 Lira' Bile Vergi Ödemeyecek

Bitcoin'in resmi para birimi olduğu tek ülke olan El Salvador, yeni bir çılgın projeye daha imza attı. Devlet Başkanı Nayib Bukele, Bitcoin Şehri kuracaklarını açıkladı. Bu şehirde hiçbir vergi olmayacak ve şehir, tamamen sıfır emisyonlu olacak.

İlgili habere ulaşmak için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Dolar Karşısında Eriyen Bitcoin, TL Bazında İse Rekor Kırdı

69 bin dolar seviyesini gördükten sonra günlerdir düşüş yaşamaya devam eden Bitcoin, TL'nin değer kaybettiği hıza yetişemeyerek TL karşısında değer kazandı ve yeni bir rekora imza attı.

İlgili habere ulaşmak için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Elon Musk ile Binance CEO'su, Dogecoin Yüzünden Twitter'da Birbirine Girdi

Binance'in Dogecoin çekimlerini askıya alması, Elon Musk ile Binance CEO'su Changpeng Zhao'yu karşı karşıya getirdi. Twitter'da laf dalaşına giren iki dev isim, birbirlerini sahip oldukları şirketler üzerinden vurdu.

İlgili habere ulaşmak için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Çin'den Feyz Almışlar: Hindistan Hükümeti, Kripto Para Birimlerine Yasak Getireceğini Duyurdu

Hindistan, ülkelerinde hiç olmadığı kadar hızlı gelişen kripto para ticaretini analiz ediyor. Kripto para birimlerinin vatandaşlara vereceği zararların önüne geçmek için çalışmalarını sürdüren hükümet, birçok özel kripto para birimini yasaklayacak bir yasa tasarısı hazırladığını duyurdu.

İlgili habere ulaşmak için bağlantıya tıklayabilirsiniz

Dünyanın En Büyük Bankası, "Ethereum mu, Bitcoin mi?" Sorusunun Cevabını Verdi

Dünyanın en büyük bankası olan JPMorgan, yatırımcıların "Etherum mu, yoksa Bitcoin mi?" sorusuna bir cevap sundu. JPMorgan, Ethereum’un Bitcoin’den daha iyi bir tercih olabileceğini açıkladı.

İlgili habere ulaşmak için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

55
36
17
4
3
Emoji İle Tepki Ver
55
36
17
4
3