• Anasayfa
  • Oyun
  • Bu Hafta Mutlaka İndirmeniz Gereken Ücretsiz 10 iOS Oyunu

Bu Hafta Mutlaka İndirmeniz Gereken 10 Ücretsiz iOS Oyunu

21
4
1
1
0
Eğer telefonunuzdaki oyunlardan sıkıldıysanız ve yeni ücretsiz oyunlar arıyorsanız, bu haftanın en iyi 10 ücretsiz iOS oyununu listemizde bulabilirsiniz.

Mobil oyunları hepimiz çok seviyoruz ve seçeneklerin sınırsız olduğu büyük bir market var önümüzde. Ancak ücretli oyunlar bazen canımızı sıksa da pek çok şahane ücretsiz oyuna ulaşmak da mümkün. Son dönemde AR teknolojisinin de oyunlarda kullanılmaya başlanması ile daha da ilgi çekici hale gelen mobil oyunlardan en başarılı10 tanesini sizin için derledik.

Feist

Feist başarılı çizimleri ve güzel atmosferi ile dikkat çeken oyunlardan biri. Minik bir yaratığın, ormanda 'düşmanların' eline düşmüş arkadaşlarını kurtarması gerekiyor ve bizde bu konuda ona yardımcı oluyoruz. Oyun AppStore'da ücretsiz olarak erişilebilir durumda. 

Flame Knight: Roguelike Game

Bilimkurgu temalı başarılı bir arcade oyun olan Flame Knight: Roguelike Game, gökyüzünden gelen bir uzay aracının dünyaya çarpması sonrası açılan portal ile çıkılan macera dolu yolculuğu konu alıyor. Eğer retro arcade oyunlardan hoşlanıyorsanız, Flame Knight: Roguelike Game ilginizi çekebilir.

Gardius Empire

Gardius Empire, bir strateji oyunu. Pek çok farklı kahraman ve üstün yeteneklere sahip Tanrılar ile oluşturacağınız ordunuz sayesinde düşmanlarınızı yenerek hedefe ulaşmanız gerekecek. Bir yandan da kaynaklar toplayarak kendi krallığınızı güçlendirmeniz ve savunma oluşturmanız gereken bu keyifli oyuna AppStore üzerinden ücretsiz ulaşabilirsiniz.

Goosebumps HorrorTown

Pek çok meşhur korku serisinin kahramanlarının yer aldığı oyunda, kendi şehrinizi kuruyorsunuz ve dilerseniz korkunç yaratıklar ordusu ile şehir halkına karşı oynuyorsunuz ya da insan olarak oynayıp canavarlara karşı oluyorsunuz. İlerlemeye bağlı olarak sürekli genişleyen bir de haritası bulunan oyun, oldukça keyifli.

Jelly Dance

Jelly Dance aslında bir nevi DJ'lik oyunu. Pek çok hip hop klasiğinin beatlerini ve onlarca dans hareketini kontrol etmeniz gereken oyun, iyi bir kondisyon istiyor ve oldukça eğlenceli.

Jurassic World Alive

Jurassic World Alive, tıpkı Pokemon Go gibi gerçek harita üzerinde AR kullanarak oynayabileceğiniz başarılı bir oyun. Oyunda, dünyada yer alan tm dinozorları keşfetmek gibi bir misyonunuz var ve pek çok yan görev sayesinde oyun oldukça akıcı. Eğer Pokemon Go'yu severek oynadıysanız ya da dinozorlara merakınız varsa, Jurassic World Alive'ı çok seveceğiniz kesin.

Justice Royale

Justice Royal, 'mobil için geliştirilmiş RPG' olarak tanımlanan keyifli bir oyun. Kalabalık bir şehrin sokaklarında 'umulmadık düşmanlarla' mücadele etmeniz ve şehre adaleti geri getirmeniz gerekiyor.

Ninja Dash – Ronin Jump RPG

Eğlenceli çizimleri ile başarılı bir tür dövüş oyunu olan Ninja Dash–Ronin Jump RPG, katanası ile şeytani düşmanlarına karşı mücadele eden bir Ninja olmanızı istiyor. Eğer aksiyon ve renklerin aynı anda yer aldığı oyunlardan hoşlanıyorsanız, Ninja Dash–Ronin Jump RPG'ye göz atmalısınız.

Space Pioneer

Onlarca farklı galaksiyi keşfe çıkıp, uzaylı düşmanlarınızla mücadele etmenizi gerektiren bu oyun, çizimleri ve dünya tasarımları ile oldukça başarılı. Eğer uzayda keşfe çıkmak ilginizi çekiyorsa, oyuna bir şans verebilirsiniz.

Super One More Jump

Her gün yeni bir seviyenin eklendiği Super One More Jump, reflekslerinizi ve hafızanızı aynı anda test eden keyifli bir bulmaca oyunu. Oyun aynı zamanda pek çok karakter ve tema seçeneği sunarak, daha keyifli hale getirilmiş.

Listede yer alan oyunların tamamına AppStore üzerinden erişebilir ve hepsine ücretsiz sahip olabilirsiniz. Şimdiden iyi eğlenceler.

Kaynak : http://bgr.com/2018/06/03/best-free-iphone-games-app-store-may-31/
21
4
1
1
0
Emoji İle Tepki Ver
21
4
1
1
0