• Anasayfa
  • Mobil
  • Honor 9X Pro’nun Yeni Gece Modundan Çıkan Görüntüler

Honor 9X Pro’nun Yeni Kamera Modundan Oldukça İlgi Çekici Fotoğraflar

15
8
2
1
0
Honor 9X Pro’nun reklamı, satışa sunulmadan önce bolca yapıldı. Cihazın bu sefer tanıtılan özelliği ise Night-Scene isimli kamera modu. Bu mod ile çekilmiş fotoğraflar ise fazlasıyla heyecanlandırıcı.

Honor 9X serisinin, bugün itibariyle satış öncesinde internette birçok reklamı yapıldı. Yayınlanan resmi posterden anlaşıldığı kadarıyla Honor 9X ve Honor 9X Pro cihazlarından oluşan seride sürgülü kamera sistemi bulunacak. Telefonların Pro modelinde 48 MP yapay zekâ destekli 3 adet arka kamera bulunuyor.

honor 9x

Honor 9X Pro’nun Night-Scene kamera modundan alınan görüntüler ise fazlasıyla heyecan uyandırıcı. Fotoğraflar parlak, transparan, yüksek dinamikli, çok az gürültülü ve düşük ışıkta fazlasıyla detaylı.

Honor 9x

Daha önceden Honor 20 Pro, DxOMark’taki en iyi ikinci kamera puanına sahipti (111 puan). Honor 9X Pro’nun hangi puanı alacağı ise merak konusu. Honor 9X serisi Kirin 810 yongası ile birlikte gelecek.

honor 9x

Honor iş departmanının yöneticilerinden Xiong Junmin, Kirin 810’un dördüncü 7 nm amiral gemisi yongası olduğunu vurguladı. Resmi tanıtıma göre Kirin 810 yongası, yeni bir yapay zekâ frekans dengeleyici teknolojisi sistemine sahip.

honor 9x

honor 9x

Xiong Junnmin’in dediğine göre Kirin 810, 9X serisinin sahip olduğu 9 büyük özellikten sadece birisi. Basın konferansında daha fazla satış stratejisine yönelik özelliklerin tanıtılacağı tahmin ediliyor. Honor 9X serisinin rekabeti fazlasıyla arttıracağı aşikâr. Cihaz 23 Temmuz’da Honor Band 5 ile birlikte satışa çıkacak.

Kaynak : https://www.gizchina.com/2019/07/18/honor-9x-pro-ai-triple-camera-night-scene-samples-are-intriguing/
15
8
2
1
0
Emoji İle Tepki Ver
15
8
2
1
0