House of The Dragon’ın Sezon Finali, Yayınlanmasına Üç Gün Kala Sızdırıldı

17
2
2
1
1
HBO Max'in sevilen dizisi House of The Dragon'ın sezon finali, daha yayınlanmasına 3 gün varken internete düştü. Aman dikkat edin spoiler yemeyin.

Bir dönem tüm dünyayı kasıp kavuran Game of Thrones’un yan dizisi House of the Dragon, yayınlanmaya başladığı ilk günden itibaren çok sevilmiş ve Amazon’un Güç Yüzükleri dizisiyle sık sık kıyaslanmıştı. Ülkemizde HBO Max’in şu anda olmaması nedeniyle yayınlanmayan dizinin 7 Ekim tarihinde BeIN Connect’te yayınlanmaya başlayacağı açıklanmıştı.

Önümüzdeki pazar günü sezon finali yapacak dizinin son bölümü, sürpriz bir şekilde internete düştü bile. Eğer sizde dizinin hayranlarındansanız internette gezinirken dikkatli olmanızda fayda var.

Dizinin sadece bazı bölümleri sızdırılmış

Bugün ortaya çıkan bilgilere göre bilinmeyen bir kişi tarafından Torrent sitelerine House of The Dragon’ın final bölümü yüklendi. Bazı kullanıcılar şimdiden acımazsızca spoiler vermeye başlasa da dizinin final bölümünü illegal yollardan izleyen pek çok kullanıcı, dizide bazı kritik kısımların eksik olduğunu belirtti. Yani aslında tüm bölüm hakkında Spoiler yeseniz bile aslında her şeyi bilmiyorsunuz.

Ancak tabii ki Spoiler yememek için dizinin final bölümünü izleyene kadar Twitter’dan, HOTD hayran sayfalarından, Reddit forumlarından ve inceleme yazılarından uzak durmanızda fayda var.

Dizinin önceki bölümleri de yayınlanmasından saatler önce internete düşmüştü ancak sezon finalinin neredeyse 72 saat önceden sızdırılması, HBO’nun ciddi bir güvenlik zafiyetinin olduğunu gösteriyor.

Kaynak : https://wegotthiscovered.com/news/be-wary-of-spoilers-game-of-thrones-fans-the-house-finale-has-just-leaked-online/
17
2
2
1
1
Emoji İle Tepki Ver
17
2
2
1
1