Game of Thrones Evreninde Geçen House of the Dragon Dizisinden Heyecanı Artıran Yepyeni Fragman Geldi!

14
1
0
0
0
Game of Thrones Evreninde Geçen House of the Dragon Dizisinden Heyecanı Artıran Yepyeni Fragman Geldi!
HBO'nun popüler yapımlarından Game of Thrones evreninde geçen yeni dizi House of the Dragon'dan yeni bir fragman geldi. Bu fragmanda hızlıca karakterleri görüyor ve olaylara ilk bakışımızı yapıyoruz.

Marvel Sinematik Evreni başta olmak üzere sinematik evrenlerin yakaladığı başarılar, hemen her uttan projeden türeyen irili ufaklı yan serilerle birer evren oluşturulmasının da yolunu açmış durumda. HBO da Game of Thrones'un başarısından ve yakaladığı şöhretten yararlanabilmek için bu evrende geçen yeni diziler hazırlıyor. 

Sık sık Game of Thrones evreni denilse de aslında A Song of Ice and Fire başlığı altında toplanmış olan bu evrende yeni diziler karşımıza çıkacak. Bu diziler arasında yer alan House of the Dragon'dan bir yeni fragman geldi. 

DRACARYS!

Öncelikle fragman gözlerimize hitap ediyor, gerek kostümler, gerek efektler oldukça iyi. Ejderhalarımız ejderhaya benziyor ki bu seri için bu mitolojik yaratıkların önemi, diziye Ejderha Hanedanlığı adı verilmesinden de belli. 

The Dance of the Dragons'tan bolca ilham aldığı belli olan dizide Targaryen hanedanlığını kendi içerisindeki taht mücadelesini ve bir yandan da Demir Taht üzerindeki iddialarını korumaya çalışmasını izleyeceğiz. Bol bol entrika, artık skandal olmamasını skandal saymamıza neden olacak kadar skandal, sürekli birbirinin arkasından iş çeviren soylular derken patlayacak büyük bir savaş ile House of the Dragon, Game of Thrones'u zirveye taşıyan her şeyi içinde barındıracak.

Dizinin yayınlanması ile birlikte ilginç bir rekabete de şahit olacağız gibi duruyor. Daha önce sık sık Yüzüklerin Efendisi ile karşılaştırılan Game of Thrones, House of the Dragons ile birlikte şimdi The Rings of Power'ın rakibi olacak. Sizce bu iki yapımdan hangisi daha büyük başarı yakalayacak?

14
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
14
1
0
0
0