OnePlus da Katlanabilir Telefon Çıkaran Markalar Arasına Katılıyor: Tanıtım Tarihi Hakkında İlk Bilgiler Geldi!

5
1
1
0
0
OnePlus, aylardır dolaşan söylentilerin ardından katlanabilir bir telefon çıkaracağını resmen duyurdu. Henüz hakkında pek bir şey bilinmeyen cihazın, 2023'ün ikinci yarısında tanıtılacağı belirtildi.

Her yıl farklı markalardan gördüğümüz katlanabilir telefonlar, gittikçe popülerleşmeye başlamış durumda. Ülkemizde sevilen markalar arasında yer alan OnePlus’ın da böyle bir telefon çıkaracağı bir süredir konuşuluyordu.

Bugün ise beklenen açıklama geldi ve Çin merkezli teknoloji devi, ilk katlanabilir telefonunu çıkarmaya hazırlandığını duyurdu. Açıklama, şu sıralarda Barcelona’da devam eden Mobil Dünya Kongresi (MWC) 2023’te yapıldı.

OnePlus’ın katlanabilir telefonu, bu yılın ikinci yarısında çıkacak

OnePlus, yapılan açıklamayla bir süredir çıkan sızıntıların ardından katlanabilir telefon çıkaracağını resmen açıklamış oldu. Teknoloji devine göre cihaz, 2023 yılının ikinci yarısında çıkış yapacak. Telefonun çıkış tarihi konusunda kesin bir bilgi verilmedi. Şirketin başkanı Kinder Liu da açıklamasında, “İlk katlanabilir telefonumuz, OnePlus imzalı hızlı ve sorunsuz bir deneyime sahip olacak” ifadelerini kullandı.

Daha önce Digital Chat Station’dan gelen bir sızıntı, katlanabilir cihazın üçüncü çeyrekte gelebileceğini göstermişti. Bugünkü duyuruya ve bu sızıntıya baktığımızda, telefonun eylül ayı civarlarında çıkış yapabileceğini tahmin edebiliriz.

OnePlus’ı sektöre iddialı bir şekilde sokması beklenen telefon hakkında henüz hiçbir detay bulunmuyor. Ancak söylentiler, kardeş şirket Oppo’nunkilerine tasarım açısından benzer bir cihazla karşılaşabileceğimiz yönünde. Digital Chat Station’ın sızıntısı, OnePlus’ın telefonunda Oppo Find N2’den daha iyi ekran yer alabileceğini ortaya koymuştu. Şirketin nasıl bir cihazla karşımıza çıkacağını ilerleyen aylarda göreceğiz.

Kaynak : https://www.theverge.com/2023/2/28/23617811/oneplus-foldable-announcement-mwc-2023-oppo
5
1
1
0
0
Emoji İle Tepki Ver
5
1
1
0
0