Pringles, Minecraft Temalı Cips Çıkardı: "Şüpheli Güveç" Gerçek Oldu!

45
4
2
2
0
Pringles, Minecraft'la ortaklık kurduğunu duyurdu. Bu ortaklık kapsamında da sınırlı sayıda satılacak olan bir cips çıkarıldı. Bu cips, oyundaki "şüpheli güvecin" tadını gerçek hayata taşıyor.

Hepimizin aklına birbirinden lezzetli ve oldukça pahalı olan cipsleriyle kazınan bir marka olan Pringles, bugün yepyeni bir ortaklık yaptığını duyurdu. Kellog Company bünyesinde faaliyet gösteren aperatif yiyecek üreticisi, dünyanın en popüler oyunlarından biri olan Minecraft ile iş birliğine gitti.

İki tarafın ortaklığı, yepyeni bir cipsi ortaya çıkardı. Pringles Minecraft Suspicious Stew ismine sahip bu yeni atıştırmalık, oyunda gördüğümüz şüpheli güvecin nasıl bir tada sahip olduğunu merak edenlerin soru işaretlerini gidermeyi amaçlıyor.

Oyundaki şüpheli güveç malzemelerini gerçek hayata taşıyan ürün, sınırlı sayıda olacak

Ürün, bu aydan itibaren ABD’de satışa sunulacak. Pringles, Minecraft Suspicious Stew’un oyundaki şüpheli güvecin malzemelerini cips formuna dönüştürdüğünü söylüyor. Bunun sonucunda ise doyurucu ve lezzetli bir Pringles cipsinin ortaya çıktığını ekliyor. Cipsin sınırlı sayıda olacağını ve stoklar tükenene kadar satılacağını ekleyelim.

Bilmeyenler için şüpheli güvecin ne olduğunu da açıklayalım. Bu, Minecraft oyunun içinde bulunan bir yiyecek. Oyuncular tarafından yenilebilen şüpheli güveç, onlarda özel etkiler yaratıyor. Ayrıca bu yiyeceği tüketen oyuncu onu yapan kişi olmadığı sürece nasıl etkilerin ortaya çıkacağını bilmek de imkansız hâle geliyor. Çünkü bu etkiler, yapılırken kullanılan çiçeğe bağlı oluyor.

 Yeni iş birliği, son zamanlarda Minecraft ile ilgili gördüğümüz yiyecek ortaklıklarına eklenmiş oldu. Kellog Company, geçtiğimiz mart ayında da oyundan esinlenen bir mısır gevreği de duyurmuştu.

Kaynak : https://www.prnewswire.com/news-releases/pringles-brings-the-virtual-world-of-minecraft-into-reality-with-new-limited-edition-pringles-minecraft-suspicious-stew-301793638.html
45
4
2
2
0
Emoji İle Tepki Ver
45
4
2
2
0