Robert Downey Jr.'dan Marvel Hayranlarını Üzecek Iron Man Kararı: O İş Tamamen Bitti

255
17
13
9
3
Geçtiğimiz günlerde bir podcast yayınına katılan Robert Downey Jr., Iron Man rolü için "O iş tamamen bitti" ifadelerini kullandı. Yine de Iron Man'i Black Widow filminde geçmişte çekilmiş bir sahneyle yeniden görme ihtimalimiz bulunuyor.

Geçtiğimiz dönemde ortaya atılan bazı söylentiler, Robert Downey Jr.’ın kısa süre sonra vizyona girecek ve Captain America: Civil War ile Avengers: Infinity War arasında geçecek Black Widow filminde bir kez daha Iron Man olarak geri döneceğini ileri sürüyordu. Bu iddialar tabii olarak Marvel hayranlarını heyecanlandırmıştı.

Kısa süre önce Jason Bateman, Sean Hayes ve Will Arnett tarafından sunulan SmartLess adlı podcast yayınına konu olan Robert Downey Jr., Marvel evrenine olası geri dönüş iddiaları ile ilgili olarak "O iş tamamen bitti" diyerek Iron Man rolünde geri dönmeyeceğini bir kez daha kesinleştirmiş oldu.

iron man black widow

Robert Downey Jr.’ın açıklamalarına rağmen Iron Man’i Black Widow filminde kısa bir süreliğine de olsa görme ihtimalimiz bulunuyor. Zira bazı iddialara göre Marvel, Captain America: Civil War’da kesilmiş ve bonus sahne olarak DVD sürümünde de yayınlanmamış bir sahnede Iron Man ile Black Widow’u karşı karşıya getirecek.

‘Asla, asla deme’ sözünden yola çıkarsak Iron Man’in MCU’ya geri dönüşünün her zaman Marvel ile Robert Downey Jr.’ın anlaşmasına bağlı olarak mümkün olduğunu ancak en azından şimdilik iki taraftan biri aksini düşünmedikçe Iron Man’in Marvel evrenine ‘yeni çekimlerle’ geri dönmesinin mümkün olmadığını görüyoruz.

Kaynak : https://comicbook.com/movies/news/robert-downey-jr-marvel-iron-man-no-return-mcu-movies/
255
17
13
9
3
Emoji İle Tepki Ver
255
17
13
9
3