Tam İki Hafta Sürecek Steam Yaz İndirimleri Başladı: İşte Fiyatı Düşen Popüler Oyunlar

91
43
14
5
4
Tam İki Hafta Sürecek Steam Yaz İndirimleri Başladı: İşte Fiyatı Düşen Popüler Oyunlar
Steam'de her yıl olduğu gibi bu yıl da Yaz İndirimleri dönemi geldi çattı. Tam iki hafta sürecek olan kampanya kapsamında platformda yer alan binlerce oyun indirime girdi.

Oyunseverlerin en sevdiği kampanyalardan biri olan Steam Yaz İndirimleri, bugün itibarıyla başladı. 2 hafta sürecek bu indirim dönemi boyunca binlerce oyunda farklı indirimler olacak.

Özellikle Steam platformunda her yıl belirli dönemlere yapılan indirimlerden belki de en popüleri olan Yaz İndirimleri, 24 Haziran'dan 8 Temmuz akşamı saat 20.00'ye kadar geçerli olacak. Eğer almak istediğiniz bir oyun varsa bu tarihler arasında Steam indirimlerini kontrol edebilirsiniz.

Steam Yaz İndirimleri’nin öne çıkan oyunlar

Valheim

  • Normal Fiyatı: 32 TL
  • İndirimli Fiyatı: 28,80 TL

Şubat 2021’de çıkış yapan oyun, özellikle eski tarz grafikleri ve özgür oyun yapısıyla dikkat çekiyor. Bu oyunu ister tek başınıza ister arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz

Oyunun Steam Sayfası

Ark: Survival Evolved

  • Normal Fiyatı: 50 TL
  • İndirimli Fiyatı: 16,50 TL

Dinozorlarla dolu bir adada hayatta kalmaya çalıştığımız bu hayatta kalma oyunu, 2017’deki çıkışından beri oldukça fazla oyuncuya ev sahipliği yapmakta. Oyunu ister tek başınıza isterseniz de online olarak oynayabilirsiniz.

Oyunun Steam Sayfası

Cyberpunk 2077

  • Normal Fiyatı: 249 TL
  • İndirimli Fiyatı: 166,83 TL

Özellikle sorunlu çıkışı ile beklentileri karşılamakta zorlanan Cyberpunk 2077, son zamanlarda yamaları ve güncellemeleri ile kendini toparlamaya çalışıyor. Eğer oyuna bir şans vermek isterseniz oyunun Steam sayfasına göz atabilirsiniz.

Oyunun Steam Sayfası

Evil Genius 2: World Domination

  • Normal Fiyatı: 61  TL
  • İndirimli Fiyatı: 45,75 TL

Hep dünyayı kurtarmaktan sıkıldıysanız, bu oyun ile dünyayı ele geçirmeye çalışan kült kötü adam olabilirsiniz. Evil Genius 2 oyununda dünyayı ele geçirmeye çalışırken bir yandan da üssünüzü geliştirerek daha kötü planlar yapabilir ve “kötülük imparatorluğunuzu” geliştirebilirsiniz.

Oyunun Steam Sayfası

Steam Yaz İndirimleri'nde almak istediğiniz oyunlar neler? Yorumlarınızı bizimle paylaşmayı unutmayın.

91
43
14
5
4
Emoji İle Tepki Ver
91
43
14
5
4