Nintendo, Yeni Super Mario Filmini Duyurdu: 2022'de Vizyona Girecek

13
3
1
0
0
Nintendo tarafından yapılan açıklamaya göre Minyonlar'ın arkasındaki şirket tarafından geliştirilen yeni Super Mario filmi, 2022'de vizyona girecek.

Nintendo’nun ikonik video oyun serisi Super Mario, 2022’de bir sinema filmi olarak beyaz perdeye gelecek. Bizzat Nintendo tarafından yapılan açıklamaya göre filmin projesinde, Mario’nun yaratıcısı olan Shigeru Miyamoto da yer alacak. 

Şu an için bildiğimiz tek şey, Nintendo’nun filmin senaryosu için Miyamoto, yapımı için de Illumination Entertainment ile birlikte çalıştığı. Filmin oyuncu kadrosu, karakter çizimleri ya da hikaye hakkında henüz bir bilgi bulunmuyor. Yine de Nintendo’nun projenin ‘sorunsuz’ bir şekilde ilerlediğini söylediğini aktaralım.

super mario movie

2022’de vizyona girecek Super Mario filmi, tamamen bilgisayarda oluşturulan dijital bir film olmaktan ziyade gerçek karakterlerin bilgisayarda oluşturulan karakterlerle etkileşime girdiği karma bir yapım olacak.

Filmin Illumination Entertainment tarafından geliştiriliyor olması, beklentileri ‘bir tık’ artırıyor. Zira Illumination, dünya çapında büyük beğeni toplayan Minyonlar (Minions) filmlerinin de arkasındaki şirket konumunda.

minyonlar marip

Illumination’ın kurucusu Chris Meledandri, Super Mario filmi ilgili yaptığı açıklamada, “Uyarlamanın ilk seferde başarılı olmamasını seviyorum. Başarısız bir filmin yeniden uyarlamasını yapmak, başarılı bir filmin yeniden uyarlamasını yapmaktan daha heyecan verici. ifadelerini kullandı.

Super Mario Bros. ya da Türkçe adı ile Süper Mario Kardeşler, Super Mario markasının bugünden daha da popüler olduğu 1993 yılında vizyona girdiğinde beklenmedik bir şekilde başarısız olmuştu. Filmin IMDB puanının 4,1 seviyesinde olması, bu başarısızlığın nedenini açıklıyor olabilir.

Kaynak : https://www.gamesradar.com/super-mario-movie-is-officially-coming-in-2022-with-miyamoto-involved-as-producer/
13
3
1
0
0
Emoji İle Tepki Ver
13
3
1
0
0