WhatsApp'ın Sohbet Temalarından Yeni Ekran Görüntüsü Geldi: Renk Paleti Genişliyor

7
5
3
1
0
WhatsApp'ın en yeni iOS beta sürümünde, yepyeni bir özellik tespit edildi. Geliştirme aşamasındaki özellik, sohbet sayfalarına yeni temalar getirecek.

Geçtiğimiz ay sizlerle paylaştığımız bir haberimizde, dünyanın en popüler anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp'a gelecek yeni bir özellikten bahsetmiştik. Uygulamanın iOS beta sürümünde tespit edilen özellik, WhatsApp'a yepyeni temalar geleceğinin habercisiydi.

Şimdiyse konuyla ilgili yeni bir gelişme yaşandı. WhatsApp'ın "24.12.10.77" kodlu iOS beta sürümünde, WhatsApp'ın yaklaşmakta olan temalarıyla ilgili yeni bilgilere ulaşıldı. Görünen o ki WhatsApp, sohbet temaları için oldukça geniş kapsamlı bir renk paleti oluşturmaya çalışıyor.

WhatsApp'ın yeni tema renkleri böyle görünüyor:

WhatsApp sohbet teması

Ulaşılan yeni ekran görüntüleri, WhatsApp'a çok sayıda tema renginin bulunacağını gözler önüne seriyor. Böylelikle her kullanıcı, kendi zevkine uygun renk seçeneğini sohbet teması olarak belirleyebilecek.

Daha önce elde edilen ekran görüntüsü böyleydi:

WhatsApp

WhatsApp, henüz geliştirme aşamasında olan yeni özellikle ilgili herhangi bir açıklama yapmadı. Özelliğin ne zaman test aşamasına geleceği, son kullanıcının bu özelliğe ne zaman ulaşacağı şimdilik belli değil.

Kaynak : https://wabetainfo.com/whatsapp-beta-for-ios-24-12-10-77-whats-new/
7
5
3
1
0
Emoji İle Tepki Ver
7
5
3
1
0