YouTube TV, Uzun Süreli Kullanıcılarına Showtime Aboneliği Hediye Ediyor

14
4
0
0
0
Google, uzun süredir YouTube TV servisine abone olan kullanıcılarına 5 Eylül’e kadar Showtime üyeliği hediye edeceğini duyurdu.

Showtime aboneliğine sahip olmak için yaklaşık olarak 65 TL ödemeniz gerekiyor ancak uzun süredir YouTube TV kullanıcısıysanız ve bu teklif size de geldiyse Showtime hizmetini ücretsiz olarak deneyebiliyorsunuz. Uzun süredir YouTube TV aboneliği olup bu teklifin gelmediğini belirten kullanıcılar da mevcut. 

 

Bu teklifin kimlere yapıldığı tam olarak belli olmasa da YouTube TV teklifi göndereceği kullanıcıları “uzun zamandır arkadaş” olarak tanımlıyor. Bazı kullanıcılar ise geçen seneden beri YouTube TV’ye abonelikleri olduğunu ancak teklifin hâlâ kendilerine gelmediğini belirtiyor. Teklife uygun görüldüyseniz, YouTube TV’nin sitesine veya uygulamasına girdiğinizde karşınıza çıkan bir pencerede teklifi görebileceksiniz. 

Teklifin en güzel yanı ise (ücretsiz Showtime üyeliğinin dışında) otomatik ödeme talimatına tutulmayacaksınız. Showtime üyeliğinizi fırsat bittikten sonra da devam ettirmek istiyorsanız bu seçeneğe sahip olacaksınız ancak eğer böyle bir planınız yoksa herhangi bir otomatik ödeme talimatını iptal etmenize gerek yok.  

Kaynak : https://bgr.com/2019/06/14/youtube-tv-free-showtime-subscription/
14
4
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
14
4
0
0
0