• Anasayfa
  • Oyun
  • Amazon Prime Gaming Ücretsiz Oyunları - Mayıs 2022

Amazon Prime Gaming'in Mayıs Ayı Oyunları Açıklandı: Toplam Fiyatı 260 TL olan 6 Oyun Ücretsiz Hale Geliyor

173
72
13
5
4
Amazon Prime Gaming, mayıs ayında ücretsiz hale getirilecek oyunlarını açıkladı. Yapılan açıklamalara göre aylık 7,90 TL karşılığında Amazon Prime abonesi olan kullanıcılar, mayıs ayında toplam fiyatı 260,5 TL olan tam 9 oyuna ücretsiz olarak ulaşabilecekler.

Dünyanın en büyük şirketlerinden biri olan Amazon, bir alışveriş sitesi olmanın yanı birçok farklı hizmetini kullanıcılarına sunuyor. Amazon Prime da bu hizmetlerden birisi. Amazon Prime üyeleri alışveriş konusunda avantajlara, Prime Video ile film ve dizilere, Prime Gaming ile de oyunlara küçük bir ücret karşılığında ulaşabiliyor.

7,90 TL’lik fiyatıyla benzer hizmetlere göre oldukça ucuz olan Amazon Prime’ın şimdi de kullanıcılarına Mayıs ayı için sunacağı oyunlar açıklandı. Her ay birçok yeni oyunu abonelerine sunan Amazon, oyunseverleri bir kez daha mutlu edecek içeriklerin önümüzdeki ay platforma ekleneceğini duyurdu. Gelin Amazon Prime Gaming ile abonelere mayıs ayında ücretsiz olacak oyunlara hep beraber bir göz atalım.

Amazon Prime Gaming'e mayıs ayında eklenecek oyunlar

amazon prime gaming

Dead Space 2: 129,00 TL

The Curse of Monkey Island: 13,50 TL

Out of Line: 22,00 TL

Mail Mole + ‘Xpress Deliveries: 25,00 TL

Cat Quest: 21,00 TL

Shattered – Tale of the Forgotten King: 50 TL

Yukarıdan da görebildiğiniz gibi Amazon, önümüzdeki günlerde başlayacak olan mayıs ayı için toplam fiyatı 260,50 TL 6 oyunu ücretsiz yapacak. Bu da Prime abonelerinin aylık yalnızca 7,90 TL’lik ücret ödeyerek bu oyunlara ulaşabileceği anlamına geliyor. Amazon’un bu ayki oyunlar için paylaştığı videoyu hemen aşağıdan izleyebilir, Prime Gaming’e nasıl abone olacağınızı da haberimizin sonundaki içeriği kullanarak öğrenebilirsiniz.

Hala Amazon Prime Gaming üyesi değilseniz buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.

173
72
13
5
4
Emoji İle Tepki Ver
173
72
13
5
4