Apple AirPods 3'ün Tasarımını Sergileyen Bir Fotoğraf Ortaya Çıktı

10
8
3
3
2
Apple'ın bir süredir üzerinde çalışmakta olduğu AirPods 3 kulaklığına ait bir fotoğraf yayınlandı. Eylül ayında satışa sunulması beklenen cihazın tasarımı hakkında bir fikir edinmemizi sağlayan fotoğrafta AirPods Pro'ya benzeyen detaylar dikkat çekmekte.

Apple’ın AirPods kulaklıklarının üçünü nesli üzerinde çalıştığı bir süredir bilinmekteydi. Cihaz hakkında, tasarımının AirPods Pro’ya benzeyeceği gibi bazı bilgiler ortaya çıkmış durumda. Serinin üçüncü nesline ait nispeten kaliteli bir fotoğraf şu anda internette dolanıyor.

Fotoğrafa bakıldığında tasarımın AirPods Pro’ya benzer olacağı görülüyor ancak bu nesilde kulaklıkların bacakları kısaltılmış ve silikon kulak pedleri de mevcut değil. Görünüşe göre Apple, silikon pedleri Pro serisine saklama niyetinde.

AirPods 3 'Kayıpsız' ses deneyimi sunacak:

AirPods 3

Tasarım konusundaki farklılıkların yanı sıra işlevsel açıdan da AirPods Pro ile AirPods 3 arasında farklar olacak. Üçüncü nesil kulaklıkta aktif gürültü engelleme özelliğinin olmayacağı zaten biliniyordu ancak bu cihaz da ses kalitesinden çok mahrum bırakılmamış; nitekim cihazın güç alacağı yeni çip Apple Müzik’te kayıpsız ses deneyimini destekleyecek.

Üretiminin Ağustos ayında başlayacağı AirPods 3’ün Eylül ayında iPhone 13’lerle veya yeniden tasarlanan MacBook Pro dizüstü bilgisayarlarıyla birlikte tanıtılması bekleniyor. Geçtiğimiz yıl kulaklıkların tanıtım tarihi birkaç kez değiştiği için kesin bir bilgi vermek zor. Seri üretim önümüzdeki ay başlarsa satışların da Eylül ayında yeni iPhone’larla birlikte başlaması bir hayli muhtemel.

AirPods Pro’nun gelecek nesline de değinecek olursak, bu kulaklıkta Apple muhtemelen ‘bacaklar'dan tamamen kurtulacak ve tasarım yine Apple tarafından üretilen bir kulaklık olan Beats Studio Buds’a benzeyen gibi. Yeni nesil AirPods Pro'nun, Apple’ın 2022'nin ilk yarısına dair planları arasında bulunmadığı söyleniyor.

Kaynak : https://www.gizchina.com/2021/07/24/apple-airpods-3-wireless-headphones-appeared-in-a-live-photo/
10
8
3
3
2
Emoji İle Tepki Ver
10
8
3
3
2