• Anasayfa
  • Mobil
  • Apple Ekosisteminin İkinci Betaları Yayınlandı

Apple, iOS 12.3, watchOS 5.2.1 ve tvOS 12.3'ün İkinci Betalarını Yayınladı

16
1
1
0
0
Teknoloji sektöründeki en büyük sözlerden birisine sahip olan Apple, işletim sistemlerini güncel tutmaya her zaman olduğu gibi şimdi de devam ediyor.

Geçtiğimiz hafta içerisinde iOS 12.3’ün 1. betasını yayınlayan Apple, bu hareketiyle yepyeni bir işletim sistemi sürümüne doğru giden ilk adımını atmıştı. Yeni beta, geçtiğimiz ay içerisinde gerçekleşen “Gösteri Zamanı” etkinliğinde tanıtılan özellikleri de içeriyor.

Hâlihazırda yayınlanmış olan ikinci betalar birçok yeniliği de beraberinde getiriyor. Üstüne üstlük, yayınlandıktan çok kısa bir süre sonra da yeni bir güncelleme daha alması, Apple’ın mobil işletim sisteminin son sürümü iOS 12.3 beta 2 için bekleniyor. Her ne kadar yeni iOS betasının güncelleme notlarında hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmeleri yazsa da ilerleyen günlerde daha büyük yeniliklerin bu güncellemenin içerisinde yer aldığının ortaya çıkmasını görmeyi planlıyoruz.

Yeni betalar ile gelen en büyük özellik ise şu an için Apple’ın mart ayında gerçekleşen etkinlikte duyurulduğu üzere, baştan aşağıya yenilenmiş Apple TV uygulaması gibi gözüküyor. Bu uygulama ile artık kullanıcılar; haberlere, televizyon programlarına, spor müsabakalarına ve dahasına tek bir platform üzerinden erişebilecekler.

Apple'ın kendi kredi kartını tanıtmasının ardından betaların içerisinde Apple Wallet uygulamasında Apple Card ile ilgili bazı detayların bulunduğu da gelen bilgiler arasında.

Kaynak : https://9to5mac.com/2019/04/08/apple-releasing-second-ios-12-3-and-tvos-12-3-betas-today/
16
1
1
0
0
Emoji İle Tepki Ver
16
1
1
0
0