Filmi İptal Edilen Batgirl'ün Kostümü İlk Kez Paylaşıldı (İyiki İptal Edilmiş Dedirtti...)

25
6
1
1
0
DC'nin kötü olduğu gerekçesiyle iptal ettiği Batgirl filminde kullanılan ve daha önce görülmeyen kostüm ilk kez paylaşıldı.

Yeniden yapılanma sürecine giren DC, henüz bu sürece girmeden bile büyük kararlara imza atmıştı. Geçtiğimiz günlerde Wonder Woman 3’ü iptal eden ve Henry Cavill’e veda eden DC, yaklaşık 5 ay önce de Batgirl filmini iptal etmişti.

Batgirl’ün iptal nedeni çeşitli kaynaklara göre ‘çok kötü’ olmasıydı. Film, izleyici testinden geçememiş ve ‘kurtarılamaz’ olarak değerlendirilmişti. Filmin iptaliyle birlikte filmin detayları buhar olmuştu. Bugün, bu detaylardan en önemlisi ortaya çıktı.

Batgirl’ün filmde kullanılacak final kostümü gösterildi:

()

Batgirl’ü canlandıracak Leslie Grace, Instagram hesabından paylaştığı Reels videosunda Batgirl’ün kamera arkasından görüntülere yer verdi. Görüntülerde filmde kullanılacak final kostümü de boy gösteriyordu. Birkaç saniyeliğine gösterilen görüntülerden bazıları şu şekildeydi:

batgirl

batgirl

batgirl

Görsellerde de görülebileceği üzere Batgirl, filmde iki farklı kostüm kullanacaktı. Bunlardan sonuncusu ve daha önce hiç gösterilmeyeni, son görselde yer alan kostüm olacaktı. Söz konusu paylaşımın yayılmasıyla birlikte pek çok "iyiki iptal edilmiş" yorumu geldi.

25
6
1
1
0
Emoji İle Tepki Ver
25
6
1
1
0