• Anasayfa
  • Oyun
  • Battle Royale Tadında Mario Oyunu: Super Mario Bros. 35

Nintendo'dan Switch İçin Battle Royale Tadında Mario Oyunu: Super Mario Bros. 35

9
8
3
1
1
Nintendo, Nintendo Switch Online abonelerinin ücretsiz olarak erişim sağlayabileceği Super Mario Bros. 35'i duyurdu. 35 farklı oyuncunun çevrimiçi rekabete katıldığı oyun, battle royale tadında bir deneyim vadediyor.

Nintendo, el konsolu Switch için orijinal Super Mario Bros. oyununa çevrimiçi rekabetçi bir atmosfer katan yeni oyunu Super Mario Bros. 35'i duyurdu. Super Mario Bros. 35’te adından da anlaşılabileceği gibi çevrimiçi olarak bir araya gelen 35 oyuncu, hayatta kalan son Mario olabilmek için rakiplerini sabote edip zamana karşı yarışacaklar.

Nintendo tarafından yapılan açıklamalara göre Super Mario Bros. 35, 1 Ekim itibarıyla erişime açılacak ve bir Nintendo Switch Online aboneliğine ve Nintendo hesabına ihtiyaç duyulacak. Yine Nintendo’nun açıklamasına göre oyun, 31 Mart 2021 tarihine kadar erişimde olmaya devam edecek.

mario bro. 35

Super Mario Bros. 35, çevrimiçi rekabetçi bir oyun olmasına rağmen orijinal Super Mario Bros. oyununun ikonik ve basit oynanışını sürdürmeye devam ediyor. Yeni oyunda rekabeti sağlayan şey oynanıştan ziyade oyun içi geliştirmeler ve oyuncuların ‘yetenekleri’ olacak.

Super Mario Bros. 35’te oyun sırasında topladığımız jetonlar ile oyun içi ürünleri alabileceğiz. Ayrıca oyuncular bir yandan ilerlemeye devam ederken bir yandan da rakiplerini sabote edip kendilerine avantaj sağlayabilecekler. Super Mario Bros. 35, Nintendo Switch Online abonelerine ücretsiz olarak sunulacak.

Super Mario Bros. 35 tanıtım videosu

Kaynak : https://www.gematsu.com/2020/09/super-mario-bros-35-announced-for-switch
9
8
3
1
1
Emoji İle Tepki Ver
9
8
3
1
1