• Anasayfa
  • Sinema
  • Bir İzleyici, Avengers: Endgame'i İzlerken Hastanelik Oldu

Bir İzleyici, Avengers: Endgame'i İzlerken Hastanelik Oldu

143
15
14
11
9
11 sene ve 21 filmlik bir serinin doruk noktası olan Avengers: Endgame, hayranlara yaşattığı heyecanlı ve duygusal anlarla çok beğenilmiş durumda. Fakat bir hayran filmden çok etkilenmiş olacak ki, hastaneye kaldırıldı.

Avengers: Endgame vizyona gireli yalnızca iki gün oldu, fakat rekorları çoktan alt üst etti bile. İlk hasılat rakamları beklenilenlerin oldukça üstündeyken bunun sebebi elbette "her şeyin sonu" olması. Marvel Sinematik Evreni'nin 11 senelik geçmişine noktayı koyma niteliğindeki Endgame, içinde barındırdığı sahnelerle beraber seyirciye heyecanlı ve duygusal anları aynı anda yaşatıyor.

WFMY News 2'nin bildirdiğine göre, Kuzey Carolina Greensboro'da 21 yaşındaki bir hayran, Endgame'i izlerken o kadar duygusal hale geldi ki film sırasında kontrol edilemez bir şekilde huzursuz olduktan sonra kendini nefes darlığı çekerken buldu. Elleri ve ayakları da uyuşan kadın, alelacele bir Çin hastanesine götürüldü. Servisteki doktorlar kadının çok ağlamasından dolayı hiperventilasyon geçirdiğini söyledi. Oksijenle tedavi edilen hayran, normal yaşantısına ancak böyle geri dönebildi.

Bu her ne kadar çok uç bir örnek olsa da, filmin ne denli çarpıcı olduğunu gözler önüne sermiyor değil. Herhangi bir incelemeye göz gezdirdiğinizde de görebileceğiniz gibi bu 3 saatlik yapım, seyirciye çok farklı duygular yaşatıyor.

Spoiler vermeden çok fazla şey anlatamasak da filmin kesinlikle izlemeye değer olduğunu düşünürken süper kahraman filmlerini çok sevmeseniz de sinemadan mutsuz ayrılmayacağınızı tahmin ettiğimizi söyleyelim.

Kaynak : https://comicbook.com/marvel/2019/04/27/avengers-endgame-fan-hospitalized-overwhelmed-crying-china/
143
15
14
11
9
Emoji İle Tepki Ver
143
15
14
11
9