Bu da Oldu: Ağır Yaralı Kadın, Polis Memurundan Instagram İçin Fotoğrafını Çekmesini İstedi

56
20
2
2
1
Geçtiğimiz günlerde Amsterdam'da gerçekleşen trafik kazasında ağır yaralanan kadının o durumdayken sosyal medyadaki beğenilerini düşünmesi olay yerindeki görevlileri şaşırttı.

Sosyal medyanın insanlar üzerindeki olumsuz etkileri sürekli gündeme getiriliyor ancak böyle bir olay fazlasıyla nadir. Bu haberimizde bir kadının sosyal medya aşkının hangi şartlar altında ortaya çıktığına inanamayacaksınız.

28 Mart'ta Hollanda'nın başkenti Amsterdam'da gerçekleşen trafik kazasında mobilet kullanan bir kadın, otomobil çarpmasıyla ağır yaralandı. Olay yerine ulaşan polislerin ve sağlık görevlilerinin hiç beklemeyeceği bir durum gerçekleşti ve ağır yaralı kadın sedyeyle ambulansa bindirilirken garip bir istekte bulundu.

Durumu ağır olan kadın Instagram'da beğenileceğini düşünerek yanındaki polis memuruna cep telefonunu verdi ve fotoğrafını çekmesini istedi. Polis memuru bu garip isteği reddederek kadının en hızlı şekilde hastaneye ulaştırılmasını istedi.

Bahsi geçen bu trajikomik olay Zaanstreek Polisi'nin Facebook sayfasından yayınladı ve gönderiyi paylaşan polis sözcüsü şunları ekledi: "Bu tarz olayların daha sık yaşanması beni şaşırtmaz. Gerçekten tuhaf bir dünyada yaşıyoruz."

Kaynak : https://tr.sputniknews.com/avrupa/201903311038512120-agir-yarali-kadin-polis-instagram-icin-fotograf-cekmesi-istedi/
56
20
2
2
1
Emoji İle Tepki Ver
56
20
2
2
1