ChatGPT Çöktü! OpenAI'dan Açıklama Yok

4
1
0
0
0
OpenAI'ın yapay zekâ destekli sohbet botu ChatGPT'de erişim sorunları yaşanıyor. Saat 10.00 sularında başlayan kesinti, hâlâ kısmen de olsa devam ediyor.

Dünyanın en popüler yapay zekâ destekli sohbet botlarından ChatGPT ile ilgili dikkat çeken bir gelişme yaşandı. Hizmet, an itibarıyla fişi çekmiş durumda. Kullanıcılar, ChatGPT'ye ulaşamaz oldular.

Downdetector üzerinden yaptığımız kontrollerde, ChatGPT'nin saat 10.00 sularında erişilemez hâle geldiğini görüyoruz. Saat 11.00 itibarıyla da sorun çözülememişti. Yaptığımız son kontrollerde, kısmen de olsa düzelme yaşandığını görüyoruz. Ancak bazı kullanıcılar, ChatGPT'ye hâlâ ulaşamıyorlar.

Downdetector verileri şöyle:

ChatGPT çöktü

OpenAI'ın resmî X hesabını kontrol ettiğimizde, konuyla ilgili hiçbir açıklama yapılmadığını görüyoruz. Webtekno olarak yaptığımız kontrollerde bazılarımız ChatGPT'ye giremedik. Bazılarımız ise oldukça yavaş çalışan bir sohbet botuyla karşı karşıya kalıyoruz. Kimi arkadaşlarımız ise erişimde hiçbir sorun yaşamıyor. 

ChatGPT'de yaşanan sorunla ilgili aktarabileceklerimiz şimdilik bu kadar. Konuyla ilgili yeni bir gelişme yaşanması hâlinde sizleri yeniden bilgilendireceğiz.

4
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
4
1
0
0
0