• Anasayfa
  • Oyun
  • Fall Guys ile Doom'u Birleştiren Ücretsiz Oyun: Doom Guys

Fall Guys ile Doom'u Birleştiren Ücretsiz Oyun: Doom Guys [İndir]

73
13
7
6
2
Fall Guys ve Doom temalarını içeren ücretsiz bir oyun yayınlandı. "Doom Guys" olarak isimlendirilen parodi amaçlı bu oyun, Fall Guy'lar tarafından kaçırılan bir Doom Slayer'ın özgürlüğüne kavuşma hikayesini anlatıyor. Oyun, an itibarıyla herhangi bir ödeme yapmadan indirilebiliyor.

Sizlere, "Son dönemlerin en popüler oyunu nedir?" diye bir soru yöneltsek, muhtemelen şu cevabı alırız: Fall Guys. Soruyu biraz daha genişletip, "Video oyun tarihinin en popüler oyunlarından bir tanesi hangisi?" şeklinde sorduğumuzdaysa, özellikle de orta yaşlı takipçilerimizin cevabı muhtemelen Doom olacaktır. Peki bu iki oyun birleştirilseydi nasıl olurdu? Şimdi sizlere tam olarak bu sorunun cevabını vereceğiz.

"Doom Guys" adında tamamen ücretsiz, mini bir oyun geliştirildi. Hem Doom hem de Fall Guys temalarını birleştiren bu oyunda, Fall Guy'lar tarafından kaçırılmış olan bir Doom Slayer'ı yönetiyoruz. Oyunda yapmamız gereken şeyse Doom Slayer'ı özgürlüğüne kavuşturabilmek için karşımıza çıkacak tüm Fall Guy'ları yok etmek. Bağımsız geliştirici, bu oyunun parodi amaçlı geliştirildiğini ifade ediyor.

Doom Guys, işte böyle görünüyor

Doom Guys

Zaman zaman ücretsiz oyun kampanyalarıyla haberlerimize konu olmayı başaran oyun platformu itch.io'da yer alan oyun, oldukça eğlenceli bir yapıya sahip. Üç farklı haritanın bulunduğu oyunda, yine üç farklı Fall Guy'a karşı koymaya çalışıyorsunuz. Ayrıca dört silahın bulunduğu oyunda, Fall Guys isimli televizyon programından da bir bölüm yer alıyor. 

Doom Guys, oldukça basit kontrollere sahip. Ayrıca bu oyunun sistem gereksinimleri de muhtemelen oldukça düşük. Geliştirici, oyunun sistem gereksinimlerini açıklamamış olsa da oyunu oynamak için yapacağınız 40 MB'lik indirme boyutu, Doom Guys'ın bilgisayarları yormayacağının açık bir göstergesi. Bu arada oyunun şu an için demo sürüm olarak yayınlandığını belirtelim.

Doom Guys

Ücretsiz olarak sunulan Doom Guys'a sahip olmak için yapmanız gerekenler

Bağımsız bir geliştirici olan Romain Bayer tarafından yayınlanan Doom Guys'a erişmek için, oyunun itch.io'daki listeleme sayfasına erişmeniz gerekiyor. Burada bulunan bağlantıyı kullanarak erişebileceğiniz sayfada yer alan "Download" butonunu kullanarak da oyunu indirebilirsiniz. Oyun, saniyeler içerisinde bilgisayarınıza inecektir. 

Kaynak : https://www.pcgamesn.com/doom/fall-guys-free-game
73
13
7
6
2
Emoji İle Tepki Ver
73
13
7
6
2