• Anasayfa
  • Yaşam
  • Escobar'ın Kardeşi, Elon Musk'a Uyuşturucu İşi Teklif Etti

Escobar'ın Kardeşi, Elon Musk'a Uyuşturucu Ticareti İçin Teklifte Bulundu

69
13
6
3
2
Dünyanın en ünlü uyuşturucu baronu Pablo Escobar'ın kardeşi Roberto Escobar, geçtiğimiz günlerde 'alev makinesi' sebebiyle tartışma yaşadığı Elon Musk'a kendisini affettirebilmesi için bir teklifte bulundu. Escobar, Musk'ın kendisiyle uyuşturucu işine girmesini teklif etti.

Pablo Escobar'ın kardeşi Roberto Escobar, Tesla ve SpaceX CEO'su Elon Musk'a çok ilginç bir konuda teklifte bulundu. Geçtiğimiz haftalarda aralarında bir anlaşmazlık yaşanan ikiliden Roberto Escobar, yeni bir iş için Musk'a ortaklık teklif etti.

Geçtiğimiz haftalarda Elon Musk'ın kendi alev makinesi fikrini çaldığını ve 100 milyon dolar verirse bu konuyu unutabileceğini söyleyen Roberto Escobar, bu durumun herhangi bir kâr getirmemesinden sonra dahi iş insanına farklı bir teklifle gitti.

escobar

Elon Musk'la birlikte uyuşturucu bir madde olan marijuana işine girmek istediğini ifade eden Roberto Escobar, Elon Musk'a şu şekilde bir teklif gönderdi:

"İçmeyi sevdiğini biliyorum. Ben ve Pablo da içerdik. Artık uyuşturucuyu yasal olarak satabiliyoruz dostum, her şeyi biliyorum. Kolay para."

elon musk

Şirketin ismini de kendi kafasında 'Elon Escobar Drugs Inc.' olarak belirleyen Roberto Escobar, teklifinden önce aralarında geçen alev makinesi olayından da bahsetti. Bir Tesla çalışanının fikrini çaldığını iddia eden Escobar, fikri mülkiyet hakkı ve isminin karalanması sebebiyle 100 milyon dolarlık bir paranın kendisine ödenmesi gerektiğini söylemiş, yoksa mahkemede buluşacaklarını belirtmişti.

elon musk

Roberto Escobar, Elon Musk'a yaptığı tekliflerde ya kendisiyle bir uyuşturucu ticaretine ya da eczacılık işine girmesini teklif etti. Üçüncü bir teklif sunmayan Roberto Escobar, bu iki seçenekten herhangi birisini uygularsa Elon Musk'la aralarında hiçbir sorunun kalmayacağını belirtti. Teklifinin sonunda da "Beklemedeyim" yazmayı unutmadı.

Elon Musk şu an için konuya ilişkin herhangi bir açıklamada bulunmadı. Önceki olaya yaklaşımı gibi bu konuya da 'soğuk' bir tavır sergileyeceğini düşündüğümüz Elon Musk'ın yakın zamanda konuya ilişkin bir açıklama yapması bekleniyor. Tüm bunların yanı sıra Roberto Escobar'ın uçuk fikirleri gerçekleşmedikçe yenilerinin ortaya çıkması artık bir çeşit örüntüyü oluşturduğu için Escobar'ın yeni teklifinin ne olacağını da merakla bekliyoruz.

Kaynak : https://www.unilad.co.uk/news/pablo-escobars-brother-wants-to-start-weed-business-with-elon-musk/
69
13
6
3
2
Emoji İle Tepki Ver
69
13
6
3
2