• Anasayfa
  • Oyun
  • Fortnite'a Oyuncuların Pratik Yapabileceği Bir Mod Geliyor

Fortnite'a, Oyunculara Pratik Yapma İmkanı Sunacak Yeni Bir Mod Geliyor

52
5
4
3
3
Fortnite, her geçen ay başarısını katlayarak sürdürmesinin yanı sıra kendini geliştirmeye de devam ediyor. Bu hafta da oyuna birbirinden ilginç özellikler getiriliyor.

Değişikliklerden en ilginci, yeni "Playground" adlı mod. Bu mod Mayıs'ta duyurulmuştu ve bir ay sonra hazır hale geldi.

Modda kullanıcılar diledikleri gibi pratik yapabilecek, nişan ve bina yapımı konusunda kendilerini geliştirebilecekler. Dost ateşinin açık da olacağı bu modda, kullanıcılar kendileri arasında squad kurup birbirlerine karşı oynayabilecekler. Dilerseniz de öylece dolaşıp haritayı adım adım öğrenme imkanı da olacak.

Playground modu, istatistiklere ve görevlere etki etmeyecek. Yeni kullanıcılara oyun mekaniklerini öğrenme konusunda büyük katkısı dokunacak modun hayli ilgi çekmesi bekleniyor. Keza Epic Games'in üzerinde en çok durduğu konu, yeni oyuncuların oyuna ısınmasını ve mekanikleri anlamasını kolaylaştırmaktı, bu mod bu sorunu kökünden çözecek gibi duruyor.

Yarın çıkması beklenen mod, oyunun düzenli olarak gelen güncellemesiyle birlikte sunulacak.

Bir başka değişiklik ise oyunun en popüler noktalarından biri olan Tilted Towers'ın ortasında yer alacak bir bina. Oyunun üçüncü sezonunun sonunda oyun haritasındaki bazı bölgelere meteor çarpmış ve büyük hasarlar meydana gelmişti. Oyuncular tarafından "Split" olarak adlandırılan bir ana bina da bu felakette hasar almıştı, ancak bu güncellemede de bu binanın hasarlı olarak kalmaya devam edeceği düşünülüyor. 

Sızdırılan haritadaki göze çarpan bir başka detaysa Dusty Divot bölgesinde daha fazla ağacın yer alması. Son olarak Snobby Shores adlı bölgedeki füze de, sızdırılan haritaya göre yerinde değil. Bu füzeyle ilgili oyuncuların akıllarındaki pek çok soru işareti, yakında cevaplanacakmış gibi duruyor.

Kaynak : https://techcrunch.com/2018/06/25/fortnite-battle-royale-is-getting-a-playground-mode-and-other-week-9-rumors/
52
5
4
3
3
Emoji İle Tepki Ver
52
5
4
3
3