• Anasayfa
  • Mobil
  • Galaxy Note 7 Ne Zaman Nougat Yiyecek? Güncelleme Tarihi Belli Oldu!

Galaxy Note 7 Ne Zaman Nougat Yiyecek? Güncelleme Tarihi Belli Oldu!

0
0
0
0
0
Samsung'un yeni phableti Galaxy Note 7'nin Android Nougat güncellemesini ne zaman alacağına dair önemli bir iddia ortaya atıldı.

Samsung’un yeni phableti Galaxy Note 7 geçtiğimiz günlerde tanıtılmıştı. Hali hazırda ön sipariş verilebilen ve 19 Ağustos’ta bazı bölgelerde satışına başlanacak cihazın en son Android sürümüne ne zaman güncelleneceğine dair önemli bir iddia ortaya atıldı.

The Korea Times sitesinin haberine göre, kutu içeriğinden Android 6.0 Marshmallow ile çıkan Samsung Galaxy Note 7 önümüzdeki birkaç ay içinde en son Android sürümü olan Nougat 7.0 güncellemesini alacak. Güney Koreli şirkete yakın kaynaklara dayandırılan bilgilere göre bu süre en fazla 2 ya da 3 ay olacak. Kuvvetli tahminlere göre Ekim ya da Kasım aylarında Samsung’un yeni phableti için Android Nougat yayınlanmış olacak.

The Korea Times’ın bir diper iddiası ise Samsung’un Note 7 modelinin bir versiyonu üzerine çalıştığı yönünde. 6 GB bellek ve 128 GB depolama ile gelmesi beklenen yeni sürüm Galaxy Note 7 hakkında şimdilik daha fazla detay bulunmuyor. 

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0