Harry Potter, Bugün 43. Yaşına Girdi! İşte Bu Özel Gün Adına Alabileceğiniz 8 Aksesuar ve Figür Tavsiyesi

16
4
3
1
1
J.K. Rowling'in kaleminden çıkan ve dünya çapında milyonlarca kişiyi kendisine hayran yapan ünlü serinin baş karakteri Harry Potter, bugün 43. yaşına girdi. Biz de seçilmiş dostumuzun yaş gününe özel satın alabileceğiniz bazı ürünleri bir araya getirdik.

4 Kasım 2001 tarihinde Harry Potter’ın ilk filmi Harry Potter ve Felsefe Taşı gösterime girdi. J. K. Rowling’in kaleminden çıkan ve daha sonra beyaz perdeye taşınan bu serisi, daha sonrasında tüm dünyayı kasıp kavuran bir efsaneye dönüştü. 

Serinin ana kahramanı Harry Potter da bugün, inanması güç ancak 43. yaşından gün aldı. Biz de artık yaşlanan dostumuzun hayranları için bu özel gün adına satın alabilecekleri çeşitli ürünleri bir araya getirdik. Gelin, Potterhead'liğinizi kanıtlamanızı sağlayacak bu ürünlere bakalım.

İşe kitaplarla başlamak lazım: Harry Potter Box Set: The Complete Collection Children's 7’li Kitap Seti

harry potter 7'li kitap

  • Fiyat: 548,45 TL 

Eğer sıkı bir Harry Potter hayranıysanız kitapların yerinin çok farklı olduğunu bilirsiniz. Eğer elinizde bu serinin tam hali yoksa veya kitapları orijinal dilinde isterseniz, sizin için önermiş olduğumuz bu kitap setine buraya tıklayarak bir göz atabilirsiniz. 

İhtiyacınız varsa size de görünebilir: LEGO Harry Potter Hogwarts İhtiyaç Odası

LEGO Harry Potter Hogwarts İhtiyaç Odası

  • Fiyat: 532,91 TL 

Son zamanlarda daha da popülerleşen LEGO’nun Harry Potter’a ait birçok seti bulunuyor. Bizim size önerdiğimiz set ise seride sadece ihtiyacı olan kişilere gözüken, Harry’nin Cho Chang ilk kez öpüştüğü yer olan İhtiyaç Odası. Lego setini satın almak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Herkesin beklediği o mektup: Harry Potter Hogwarts Kabul Mektubu

Harry Potter Hogwarts Kabul Mektubu

  • Fiyat: 176,71 TL

Serinin en sevilen sahnelerinden biri, şüphesiz Harry Potter’ın yığınla Hogwarts Kabul Mektubu’nu aldığı anlardır. Dursley ailesinin tüm çabalarına rağmen Hagrid’in gelip Harry’i zorla alması, çocukken şahit olduğumuz en güzel sahnelerden biriydi. Sizin için önerdiğimiz bu ürün ise Harry Potter’a gönderilen kabul mektubunun birebir aynısı. Hogwarts Kabul Mektubu’nu bir an önce koleksiyonunuza eklemek için buraya tıklayabilirsiniz. 

Harry’i en yakın arkadaşıyla birlikte evinde misafir etmek isteyenlere: Harry Potter Hedwig Figür 

harry potter figür

  • Fiyat: 99,99 TL

Bildiğiniz üzere internet üzerinden sevdiğiniz film kahramanlarına ait onlarca figür bulunuyor. Bizim size önerdiğimiz figür tabii ki Harry Potter’ın ta kendisi, hatta en sadık dostlarından biri Hedwig ile birlikte. ‎15 x 12 x 5 cm boyutlarında olan bu figürü satın almak için buraya tıklayabilirsiniz. 

Geçmişte sadece 5 saat geçirebileceğiniz Harry Potter Zaman Döndürücü Kolye

Harry Potter Zaman Döndürücü Kolye

  • Fiyat: 352,15 TL

“Her bir saati işaretliyorum, Henüz Güneş'ten kaçmadım. Kullanımım ve değerim, size göre, yapmanız gereken şeyle ölçülüyor." Bu yazıları hatırlıyorsanız, Harry Potter’ın Voldemort’u yenmesi için kilit noktalardan biri olan zaman döndürücü kolyeyi de biliyorsunuz demektir. Hermione’nin kullandığı bu kolyeye siz de sahip olmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz. 

İşte o inanılmaz sahne: Harry Potter vs Voldemort Figür 

Harry Potter vs Voldemort Figür

  • Fiyat: 700 TL

Şahsen 20. yıla özel kendime Harry Potter ile ilgil bir şeyler alacak olsaydım ilk seçeceğim şey Harry Potter ve Voldemort’un efsanevi karşılaşmasını tatlı bir şekilde anlatan bu Funko Pop! oyuncağını satın alırdım. Böylesine bir sahneyi kendi tarzında yansıtmayı başaran bu oyuncağı satın almak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz. 

Asaları da unutmadık tabii: Dumbledore'un mürver asası

dumbledore asa

  • Fiyat: 59 TL

Harry Potter hayranlarının olmazsa olmazı tabii ki asalardır. Bu asalarla seride olduğu gibi baş döndürücü patronus büyüsü yapamasak da sadece dekoratif amaçlı bile evimizde bulundurmamız gerektiğini düşünüyorum. Sizlere önereceğimiz asa Dumbledore’un mürver asası. Buraya tıklayarak mürver asayı satın alabilirsiniz. Aşağıdaki linkler üzerinden de diğer karakterlerin asalarına da göz atabilirsiniz.

16
4
3
1
1
Emoji İle Tepki Ver
16
4
3
1
1