Kurucumuz İbrahim Akman'ın Girişim Türkiye İle Gerçekleştirdiği Samimi Röportaj: Webtekno ve Kafa Topu Başarıya Nasıl Ulaştı?

61
14
10
6
2
Kurucumuz İbrahim Akman'ın Girişim Türkiye İle Gerçekleştirdiği Samimi Röportaj: Webtekno ve Kafa Topu Başarıya Nasıl Ulaştı?
Ülkemizdeki iş dünyasında yaşanan gelişmeleri yakından takip eden Girişim Türkiye dergisi, bu ay kurucumuz İbrahim Akman ile aydınlatıcı bir röportaj gerçekleştirdi. İzmo ve Masomo’nun Türkiye ve dünya çapında nasıl başarıya ulaştığını, gelin birinci ağızdan dinleyelim.

Webtekno’nun da çatısı altında bulunduğu İzmo Bilişim, Kafa Topu gibi projelerin yeşerip ortaklıklar, hatırı sayılır başarılarla global çapta isim yapmasını sağlayan bir kuluçka merkezi. Tüm bu hareketli iş ortamının arkasında da kurucumuz İbrahim Akman var. 

İbrahim ağabeyi zaten videolarımızdan, daha önce gerçekleştirdiğimiz röportajlardan biliyor olabilirsiniz. Ancak iş dünyasında geçerli olan başarı hikâyesi, okuduklarınızdan ve izlediklerinizden farklı ve konuşulması gereken cinsten. Girişim Türkiye’nin Eylül 2019 sayısı için konuşan İbrahim ağabeyin İzmo’dan Masomo’ya kadar tüm girişim yolculuğu ilk defa bu kadar net masaya yatırıldı. 

İbrahim Akman’ın 2006’da üniversiteden mezun olduktan sonra bir belediyede başlayan iş hayatına nasıl devam ettiğini, hangi riskleri alıp girişimcilik yaptığını, fikirlerini nasıl başarıya ulaştırdığını bu röportaj ile öğrenebilirsiniz.

Ücretsiz olarak yayınlanan Girişim Türkiye'deki İbrahim Akman röportajına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz. Ayrıca Girişim Türkiye'yi Twitter ve Instagram hesabından da takip edebilirsiniz.

61
14
10
6
2
Emoji İle Tepki Ver
61
14
10
6
2