Instagram'da En Kısa Sürede 1 Milyon Takipçi Rekoru Kırıldı: İşte Rekorun Sahibi

66
29
9
5
4
Prens Harry ile eşi Meghan, Instagram'da en kısa sürede 1 milyon takipçi kazanma rekorunun sahibi oldular.

Daha önce Guinness Rekorlar Kitabı'na işlenmiş olan ve Kang Daniel'in elinde bulundurduğu en kısa sürede kazanılan takipçi rekoru el değiştirdi. Kang Daniel'in "Merhaba" yazarak paylaştığı selfie sonrası, 1 milyon takipçiye erişme süresi 11 saat 36 dakikaydı.

Galler Prensi Harry ve eşi Meghan, geçtiğimiz salı günü @sussexroyal kullanıcı isimli bir Instagram hesabını açtılar. İlk paylaştıkları resimde Sussex'in dük ve düşesinin orijinal Instagram hesabı olduğunu belirten çift, sadece 5 saat 45 dakikada 1 milyon takipçiyi geçti ve yeni rekorun sahibi oldu. 23 Instagram kullanıcısını takip eden hesabın, haberi hazırladığımız dakikalardaki takipçi sayısı ise 3,4 milyon civarında. Paylaşılan ilk resmin beğeni sayısı ise 1,16 milyon.

Bilindiği üzere hamile olan Prenses Meghan'ın, yakın zamanda doğum yapması bekleniyor. Şimdi takipçiler merakla, çiftin yakın zamanda doğacak olan çocuklarının resmini paylaşacakları günü bekliyorlar.

Kaynak : https://news.sky.com/story/harry-and-meghan-set-world-ecord-after-gaining-one-million-instagram-followers-in-fastest-time-11683236
66
29
9
5
4
Emoji İle Tepki Ver
66
29
9
5
4