• Anasayfa
  • Oyun
  • Logitech G923 Tanıtıldı - Fiyatı ve Özellikleri

Logitech, Altında Bir Arabası Eksik Olan Direksiyonu G923'ü Duyurdu: Fiyatı ve Özellikleri

99
26
21
16
15
Logitech’in yarış oyunları için çıkardığı yeni direksiyonu G923’ün fiyatı ve özellikleri belli oldu. TrueForce isimli güç destek sistemine sahip direksiyon; tekerlek, motor, zemin gibi faktörleri oyuncuya en iyi şekilde hissettirmeyi hedefliyor.

Özellikle araba yarışı ya da ETS 2 gibi simülatör oyunlarını sevenlerin yakından takip ettiği oyun direksiyon setlerinin en öncü isimlerinden olan Logitech, son 5 yıldır çıkardığı ilk yeni yarış direksiyonu G923’ü duyurdu. G923, G29 ve G920’nin yerine geçerken, pek çok yeni özellik sunuyor. 

Logitech’in yeni direksiyonu G923, önceki modellere benzemesine rağmen “TrueForce” olarak adlandırılan yepyeni bir güç destek sistemine sahip. Oynanılan oyunun fiziği ve ses motorlarıyla entegre bir şekilde çalışabilen G923, oyunculara çok daha gerçekçi bir deneyim sunmayı amaçlıyor. 

Direksiyonun titreşim motoruna çok fazla önem veren Logitech, oyunda kullandığınız aracın tekerlek, motor ve geçtiğiniz yüzeylerden kaynaklı hareketleri bir araya getirerek bunu direksiyonun titreşimine yansıtıyor. 

Logitech G923, yoldaki her şeyi hissetmeyi vadediyor

Logitech’in yeni direksiyon seti G923, TrueForce sürücüsüyle daha çeşitli seçenekler sunabiliyor. Pratikte baktığımızda, tekerleğin yarıştığınız süre boyunca direksiyona yansıyan mırıltısı, gaza bastığınızda artan motor devri sonucu gelen yükselişler ve zemin kaynaklı oluan titreşimleri görüyoruz. Logitech, yeni direksiyonuyla tüm deneyimi gerçek hayata yakın bir hale getirmek istiyor.

Hangi oyunlar destekleyecek?

Oyun geliştiricileri, oyunlarında TrueForce’u desteklemek için Logitech’in SDK’sını entegre etmek zorundalar. Bu yapılmazsa, direksiyonun önceki sürümlerle benzerlik göstereceği açıklandı. Logitech; GRID, Assetto Corsa Competizione ve Gran Turismo’nun yeni direksiyonu doğrudan destek vereceğini, F1 2020 ve Dirt Rally 2.0’ın ise eylül ayında bu desteğe kavuşacağını söyledi.

Logitech G923 ne zaman çıkacak ve fiyatı ne kadar olacak?

Logitech’in sunduğu özelliklerle en gerçekçi deneyimi yaşatması beklenen direksiyonu G923, ağustos ayında 399,99 dolarlık fiyat etiketiyle satışa sunulacak. 

Kaynak : https://www.theverge.com/21351833/logitech-g923-racing-wheel-ps4-xbox-pc-trueforce-price-specs-features
99
26
21
16
15
Emoji İle Tepki Ver
99
26
21
16
15