Marvel, Pek Çok Soruya Cevap Olacak Loki Dizisini Duyurdu: İşte Önemli Açıklamalar

31
3
2
2
1
Marvel, San Diego Comic Con 2019’da Disney+ ekranlarında yayınlanacak olan Loki dizisi hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Dizi, Avengers: Endgame ile ilişkili olacak.

Marvel’in tüm zamanların en çok gişe yapan filmi olma yolunda ilerleyen yapımı Avengers: Endgame’de Loki, kahramanlarımızın zaman yolculuğu yaptığı sırada Space Stone’u içinde barındıran Tesseract’ı alıp kayıplara karışmıştı. Film boyunca bir daha hiç bahsedilmeyen bu olayın, Marvel’in planının bir parçası olduğu ortaya çıktı. 

San Diego Comic Con'un (SDCC) panelinde konuşan Kevin Feige, Disney+’ta yayınlanacak olan Loki dizisi hakkında bilgiler paylaştı. Dizinin 2021 yılının ilkbaharında vizyonda olacağını belirten Feige, Loki’nin filmdeki sahnesinin diziye temel olacağını açıkladı. 

Feige, “Infinity War’da Loki’nin öldüğünü görmedim mi? Gördünüz, ama Endgame’de başka ne gördünüz?” diye sorarak başladığı açıklamada, “Loki nereye gitti? Loki’ye ne oldu? Dizi buna cevap verecek” dedi. 

Daha sonra sahneye Loki’yi canlandıran Tom Hiddleston çıktı. Hayranların çılgına dönüp “Loki! Loki!” tezahüratları yaptığı oyuncu, “En son bu beyefendi ile bu sahnede yer aldığımda, ondan diz çökmesini istemiştim.  Ama gerçekten, siz olmadan bunların hiçbiri olmazdı” dedi. Hiddleston, dizide göreceğimiz Loki’nin ilk Avengers filmindeki Loki olacağını söyledi.

 

Disney+ platformu, aylık 7 dolar ya da yıllık 70 dolarlık abonelik seçenekleriyle 12 Kasım’da yayına başlayacak. Serviste üç Marvel dizisi daha yer alacak. Bu diziler Falcon and Winter Soldier, Vision and Scarlet Witch ve Kate Bishop’a odaklanan Hawkeye olacak.

Kaynak : https://www.gamespot.com/articles/marvel-confirms-lokis-endgame-moment-sets-up-disne/1100-6468588/
31
3
2
2
1
Emoji İle Tepki Ver
31
3
2
2
1