Microsoft, ChatGPT Destekli Yeni Bing ve Edge Uygulamalarını iOS ve Android İçin Yayınladı

13
4
3
2
1
Microsoft, yapay zekâ destekli Bing, Microsoft Edge ve Skype uygulamalarını şimdi de iOS ve Android cihazlara sundu.

Microsoft’un geçtiğimiz haftalarda kullanıma sunduğu yapay zekâ destekli Bing, kullanıcılardan fazlasıyla ilgi görmüştü. Ancak yapay zekânın belirli bir soru sınırını aştıktan sonra kullanıcılara hakaret etmeye başlaması pek çok insanın tepkisini çekti.

Bugünse Microsoft, yapay zekâ destekli Bing ve Microsoft Edge ve Skype’ı iOS ve Android için kullanıma sundu.

Uygulamaları hemen indirebilirsiniz (Ama kullanmak için beklemeniz lazım)

9To5Mac’in aktardığı bilgilere göre Microsoft, bugünden itibaren Microsoft Edge, Bing ve Skype’ın mobil uygulamalarında yapay zekâ desteğini sunmaya başladı. Halihazırda yapay zekâ test programında olan kullanıcılar uygulamalarını güncelleyerek bu yeni yapay zekâyı mobil cihazlarda da deneyimleyebilecek. Test programında olmayan kullanıcılarsa ne yazık ki bekleme listesine kaydolmak ve yapay zekânın kendilerine sunulmasını beklemek zorunda.

Bekleme listesine kaydolmak içinse tek yapmanız gerekense Microsoft Edge ya da Bing’in mobil uygulamasına ya da Bing’in websitesine giriş yapmanız. Daha sonra karşınıza çıkan sekmeden bekleme listesine kaydolabilirsiniz.

Microsoft yetkilileri mobil uygulamada ilk test günlerinde bağlantı sorunları olabileceğine dikkat çekerken yapay zekâ destekli Bing’in ne zaman tüm kullanıcılara sunulacağı ise henüz kesinleşmedi.

Kaynak : https://9to5mac.com/2023/02/22/microsoft-launches-bing-ios-app-with-chatgpt/
13
4
3
2
1
Emoji İle Tepki Ver
13
4
3
2
1