Mortal Kombat 1'den İlk Oynanış Videosu Geldi [Video]

31
2
1
1
0
Heyecanlandıran videonun ardından Mortal Kombat 1 resmen duyuruldu. Oyunun çıkış tarihinin de belli olmasının ardından oyunla ilgili ilk oynanış videosu paylaşıldı.

Geçtiğimiz haftalarda yayınlanan ve “1”de duran saatli paylaşımın ardından NetherRealm Studios, beklenen bombayı patlattı. Efsane dövüş oyunu serisinin yeni oyunu “Mortal Kombat 1” resmen duyuruldu. Oyunun fragmanı ve çıkış tarihinin de paylaşılmasının ardından şimdi de oyundan bir oynanış videosu paylaşıldı.

Mortal Kombat 1, oyuncuları serinin orijinal temellerine geri götüren bir oyun olacak. Oyun; Shang Tsung, Liu Kang, Raiden, Scorpion, Kitana, Mileena ve Sub-Zero gibi tanıdık karakterlere ev sahipliği yapacak.

Mortal Kombat 1 Gameplay:

Mortal Kombat 1 fragmanı:

Karakterler yenilendi!

mortal kombat 1

Mortal Kombat’ın orijinal karakterleri, orijinal görünümleriyle gözükmeyecek. Karakterler, yenilenmiş bir görünümle oyunda yer alacak. Tabii Mortal Kombat 1’in sunacağı yenilikler sadece yenilenen karakterlerle sınırlı olmayacak.

Serinin eski oyunlarından bildiğimiz Kenshi ve Goro’nun yanında Stryker karakteri de oyuna dahil olmuş gibi gözüküyor. Aynı zamanda Mortal Kombat 1'de dövüştüğümüz sırada, ara ara bize destek veren farklı dövüşcüler de yer alacak.

NetherRealm tarafından paylaşılan açıklamaya göre oyun, yeni bir dövüş sistemi ve yeni oyun modlarına ev sahipliği yapacak. Öte yandan serinin ikonik bitiriş hareketleri yeni oyunda da yer almaya devam edecek.

Mortal Kombat 1 çıkış tarihi:

Mortal Kombat 1, 19 Eylül 2023’te Nintendo Switch, PlayStation 5, PC ve Xbox Series X için yayınlanacak.

31
2
1
1
0
Emoji İle Tepki Ver
31
2
1
1
0