• Anasayfa
  • Mobil
  • Patlayan Galaxy Note 7’lerle İlgili Türk Telekom’dan Çok Önemli Açıklama!

Patlayan Galaxy Note 7’lerle İlgili Türk Telekom’dan Çok Önemli Açıklama!

0
0
0
0
0
Patlayan Galaxy Note 7’lerle İlgili Türk Telekom’dan Çok Önemli Açıklama!
Dünya genelinde yaşadığı patlama haberleriyle gündeme gelen Galaxy Note 7 ile ilgili Türk Telekom’dan da önemli bir açıklama geldi.

Galaxy Note 7’lerin patlamasıyla ilgili bugün resmi bir açıklamada bulunan Samsung’un ardından bir açıklama da Türk Telekom’dan geldi. Bu zamana kadar sürdürdükleri Galaxy Note 7 satışlarını durdurma kararı aldığını belirten Türk Telekom’un yaptığı resmi açıklama şu şekilde:

"1 Eylül 2016 itibarıyla dünya çapında milyonlarca adet satılmış olan Galaxy Note7’lerde, pilden kaynaklanan az sayıda vaka yaşandığı bilgisi ulaşmıştır. Ülkemizde şu ana kadar bu sorunla ilgili bilgimiz dâhilinde herhangi bir vaka bulunmamaktadır.

Türk Telekom olarak, kullanıcılarımızın güvenliğini ön planda tutarak, bireysel müşterilerimize yönelik başlattığımız Note7 kampanyamızı geçici olarak durdurduğumuzu belirtmek isteriz. Konuyla ilgili Samsung Türkiye ile koordineli bir şekilde çalışarak gerekli aksiyonları alıyoruz. Kampanyamızdan faydalanan müşterilerimiz, cihazlarını yeni üretilecek Samsung Galaxy Note7’ler ile değiştirecekleri gibi, iade de edebilirler.

Türk Telekom güvencesi altında Samsung Galaxy Note7 sahibi olan müşterilerimiz konuyla ilgili bilgilendirilmeye başlanmıştır. Müşterilerimiz iade işlemleri için cihazı satın aldıkları Türk Telekom Mağazası’na, değişim işlemleri için 444 77 11 veya 0850 222 08 47 numaralı Samsung İletişim Hattı’na başvurabileceklerdir."

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0