PlayStation Plus'tan Çılgın Hafta Sonu: Çevrimiçi Çok Oyunculu Yapımlar Ücretsiz Oynanabilecek!

5
3
3
2
0
Sony, çevrimiçi çok oyunculu oyunları bu hafta sonu oynaması ücretsiz yapacak.

Sony Interactive Entertainment, 22-23 Haziran 2024'te oyunseverleri konsol başına kilitleyecek bir kampanya duyurdu. Buna göre bu hafta sonu, PlayStation 4 ve PlayStation 5 oyuncuları, çevrimiçi çok oyunculu yapımları ücretsiz olarak oynayabilecekler. 

Oyunları oynayabilmek için elbette ki bir PlayStation Network hesabına sahip olmak gerekiyor. Öte yandan kampanyadan yararlanabilmek için PS Plus abonesi olmaya gerek yok. Çalışan bir internet bağlantısı ve PlayStation Network hesabı, farklı yapımları deneyimlemek için yeterli olacak. 

İşte öne çıkan yapımlar

çevrimiçi

Etkinlikte deneyimlenebilecek çok sayıda oyun olsa da bazı yapımlar elbette ki daha çok ilgi çekiyor. Bu oyunlar arasında Helldivers II, Call of Duty: Modern Warfare II, NBA 2K24 gibi yapımlar yer alıyor. Öte yandan bu tür oyunlar oynayan kişilerin genellikle PlayStation Plus abonelikleri de bulunduğunu göz önüne alırsak kampanya PS+ için yeni aboneler bulmaya odaklanmış gözüküyor. 

Cuma günü ise Elden Ring'in yeni ek paketi gelecek. Yani oyuncuların zamanlarını nasıl değerlendireceklerine karar vermekte zorlanacaklarını söylemek mümkün. Öte yandan Avrupa'da Euro 2024, Amerika'da da Copa America 2024 devam ederken PlayStation'ın oyuncuları ne kadar oyunlarda zaman harcamaya ikna edebileceği de merak konusu. 

Sony ayrıca PlayStation Plus'a yeni ekleyeceği oyunları da açıklamıştı.

Kaynak : https://www.psu.com/news/ps-plus-free-online-multiplayer-weekend-confirmed-for-june-22-23/
5
3
3
2
0
Emoji İle Tepki Ver
5
3
3
2
0