• Anasayfa
  • Oyun
  • Steam Fiyatı 19 TL Olan Oyun, Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu

Steam Fiyatı 19 TL Olan Oyun, Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu

49
3
2
2
0
Geliştirici tarafından üretilen ve piyasaya sürülen oyunlar, zaman zaman çeşitli platformlarda ücretsiz olarak dağıtılabiliyor. Bugün ise Steam'deki liste fiyatı 19 TL olan bir oyun, IndieGala'da ücretsiz hâle geldi.

Kısa süreliğine ücretsiz olarak sahip olunabilen oyunlar, birçok oyuncuyu mutlu ediyor. Bu sayede oyuncuların oyun arşivleri de dolup taşıyor. Bugün ise dijital oyun dağıtım platformu IndieGala üzerinde ücretsiz hâle gelen Malevolence oyununu nasıl indirebileceğinizi anlatacağız.

Malevolence nasıl edinilir?

Malevolence

  • İlk adım olarak buradan oyunun DRM-Free olarak dağıtıldığı IndieGala sayfasına gidin.

Malevolence

  • Sayfanın ortalarında bulunan LOGIN TO ADD YOUR LIBRARY butonunun altındaki Direct Download (Win) yazısına tıklayın.

Yukarıdaki adımı gerçekleştirdiğinizde 177 MB boyutundaki malevolence_win.zip isimli sıkıştırılmış arşiv dosyasının bilgisayarınıza indirilme işlemi başlayacaktır. İndirme işlemi tamamlandığında .zip dosyasını açın.

Zip dosyasının içerisinde bulunan Malevolence.exe ile oyunu anında açabilir ve oynayabilirsiniz. Bu DRM-Free oyun için herhangi bir kurulum gerçekleştirmeye gerek olmadığını ekleyelim. Ücretsiz oyun ve uygulamaları sizlerle paylaşmaya önümüzdeki günlerde devam edeceğiz. Kaçırmamak için takipte kalın.

49
3
2
2
0
Emoji İle Tepki Ver
49
3
2
2
0