• Anasayfa
  • Oyun
  • Steam Fiyatı 6 TL Olan Oyun, Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu

Steam Fiyatı 6 TL Olan Oyun, Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu

32
3
1
0
0
Sık sık ücretsiz oyun veren Indiegala, bu kez Madrobot X isimli bir oyunu ücretsiz olarak oyunseverlere sundu.

Popüler oyun platformlarından bir tanesi olan Indiegala, sık sık ücretsiz oyunlar sunuyor. Her ne kadar bu oyunlar genelde küçük boyutlu oyunlar olsa da, kimi zaman can sıkıntısının önüne geçebiliyor. 

Indiegala'nın bu kez ücretsiz olarak sunduğu oyunun ismi Madrobot X. Farklı etapların bulunduğu bu oyun, etaplar ilerledikçe biraz daha zorlaşıyor. Oyunda bir bilim insanını kontrol ediyorsunuz ve bu bilim insanını laboratuvardan kaçırmaya çalışıyorsunuz. Bunu yaparken, karşınıza çıkan zorlukların üstesinden gelmeniz gerekiyor.

Kısa bir süreliğine ücretsiz olan bu oyuna sahip olmak isterseniz aşağıdaki adımların takip edebilirsiniz.

  • Burada bulunan bağlantıyı kullanarak Indiegala'nın internet sitesine erişin.
  • Eriştiğiniz sayfada ilk olarak oyunla ilgili genel bilgiler veriliyor. Ardından da oyunu ücretsiz olarak edinebilmeniz için gerekli olan kısım bulunuyor. Bu kısımda eğer "Direct Download (Win)" yazan kısma tıklarsanız, oyunun kurulum dosyaları doğrudan bilgisayarınıza indirilecektir. Ancak bu işlem, Indiegala veritabanına işlenmediği için kurulumu kaybetmeniz durumunda yeniden yükleme yapamazsınız. Bu yüzden bu yöntemi tavsiye etmiyoruz.

  • Oyunu Indiegala kütüphanesine kaydederek sonrasında da erişebilmek için yapmanız gereken ilk işlem "LOGIN TO ADD TO YOUR LIBRARY" yazan butona tıklıyoruz. Bu buton sizleri, eğer varsa Indiegala hesabınıza giriş yapmak, hesabınız yoksa da hesap oluşturmak için yeni bir sayfaya yönlendirecektir.

  • Sisteme Google ya da Facebook hesabınızla giriş yapabileceğiniz gibi, manuel olarak hesap oluşturabilir ve sisteme girişinizi sağlayabilirsiniz.
  • Sisteme giriş yaptıktan sonra sizi aşağıdaki gibi bir sayfa karşılayacak.

  • Bu sayfa, hesabınızın detaylarını gösteriyor ancak şimdilik burayla herhangi bir işiniz yok. Yeniden burada bulunan bağlantıyı kullanarak, oyunun Indiegala sayfasına erişim sağlıyoruz.
  • Bu sayfada az önce "LOGIN TO ADD TO YOUR LIBRARY" yazan kısmın "ADD TO YOUR LIBRARY" olarak değiştiğini göreceksiniz. Bu butona tıkladıktan sonra oyun Indiegala kütüphanenize eklenmiş oluyor ve "ALREADY OWNED. GO TO LIBRARY." uyarısını yine aynı yerde görüyoruz. Indiegala, sayfayı doğrudan profilinize yönlendiriyor.

  • Yönlendirildiğiniz profil sayfasında bulunan menüleri görüntüleyebileceksiniz. Bu menüler arasında "SHOWCASE LIBRARY" isimli kısma tıklıyoruz. Bu sayede kütüphanenize eklenmiş olan Madrobot X'i, Indiegala kütüphanenize eklemiş oluyoruz. Böylelikle kampanya sona erdikten sonra bile Madrobot X'in kurulum dosyalarına erişebilirsiniz.
Kaynak : https://www.techarp.com/games/madrobot-x-free-game/
32
3
1
0
0
Emoji İle Tepki Ver
32
3
1
0
0