• Anasayfa
  • Oyun
  • Street Fighter Champion Edition - Çıkış Tarihi

Street Fighter V: Champion Edition'ın Çıkış Tarihi Belli Oldu

3
2
1
0
0
Dövüş oyunlarının efsanelerinden olan Street Fighter'ın yeni bir sürümü geliyor. "Street Fighter V: Champion Edition" olarak isimlendirilen bu sürüm, 14 Şubat 2020 itibarıyla oyunseverlerin beğenisine sunulacak.

Uzun yıllardır hayatımızın içerisinde olan Street Fighter serisinin yeni bir sürümü, PlayStation 4 için hazırlandı ve her an ön siparişe açılabilir. Japon teknoloji devi Sony tarafından yapılan açıklamalara göre "Street Fighter V: Champion Edition" olarak isimlendirilen bu oyun; 40 karakter, 34 sahne ve 200'den fazla kostümle oyunseverlerin hizmetine sunulacak.

Street Fighter V: Champion Edition, hem oyunun orijinal versiyonunu hem de serinin son oyunu olan Street Fighter V: Arcade Edition'ın çok sayıda içeriğini barındırıyor. Ayrıca oyunseverler, Street Fighter V: Champion Edition'a sahip olduktan sonra ek paket veya kostümler için para vermek zorunda kalmayacaklar. Çünkü oyuna eklenecek yeni bir sistemle bundan sonra oyundan para kazanılabilecek ve içerikler, bu oyun parası aracılığıyla satın alınabilecek.

Street Fighter V: Champion Edition

Street Fighter V: Champion Edition hem fiziksel hem de dijital olarak oyunseverlerin hizmetine sunulacak. Oyunseverler bu oyunu ilk kez satın almak isterlerse 29.99 dolar (ABD için) ödeme yapmak durumunda olacaklar. Ancak Sony, oyunseverlere ek bir imkan daha sunuyor. Bu imkan, Street Fighter V'in herhangi bir sürümüne sahip olan oyunseverlerin, oyunlarını yeni sürüme yükseltebilmek için 24.99 dolar ödemelerini kapsıyor.

Oyunseverler, Street Fighter V: Champion Edition'a 14 Şubat 2020 itibarıyla erişebilecekler. Ancak aralık ayından itibaren oyunun son sürümündeki hareketlilik başlayacak ve bu bağlamda oyunseverler, Street Fighter V'in yeni para kazanma sistemiyle tanışacaklar. Ayrıca yine aralık ​ayı içerisinde Street Fighter V: Champion Edition'ın karakterlerinden bir tanesi olan "Gill", 6 dolar ya da 100 bin "Fight Money" karşılığında satın alınabilecek.

Kaynak : https://blog.us.playstation.com/2019/11/17/street-fighter-v-champion-edition-announced-available-for-pre-order/
3
2
1
0
0
Emoji İle Tepki Ver
3
2
1
0
0