Thor: Love and Thunder, Türkiye Hariç Tüm Dünyada Disney+'ta İzlenebilecek: İşte Disney+ Türkiye'ye Gelmeme Sebebi

140
18
5
1
1
Pek çok kişiye göre Thor serisinin en iyi filmi olan Thor: Love and Thunder, çok yakında Disney Plus'ta izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. Ancak Türkiye'deki Disney+ kullanıcıları için haberler iyi değil.

Marvel evreninde o kadar çok süper kahraman var ki illaki birisini seviyorsunuz. Şüphesiz ki Marvel’ın en sevilen karakterlerinden biri de Chris Hemsworth’ün canlandırdığı Thor. Uzun bir aradan sonra Marvel, nihayet sevilen karakteri Thor’un yeni filmini geçtiğimiz ay beyaz perdede izleyiciyle buluşturdu. 

Birçok şey gibi bilet fiyatlarına da gelen zam sonrası, pek çok Thor hayranı maalesef ki Thor: Love and Thunder’ı sinemada izleme fırsatını yakalayamadı. Ancak Disney Plus, yakında yeni filmi platformunda yayınlamaya hazırlanıyor. Ne yazık ki Türkiye'deki Disney+ kullanıcıları, bu imkandan mahrum olacaklar. 

Marvel ve Star Wars evrenine ait yapımları ve çok daha fazlasını izlemek için hemen Disney Plus’a üye olabilirsiniz! 

Thor: Love and Thunder 8 Eylül’de Disney Plus’ta! Türkiye hariç...

thor: love and thunder disney plus'a geliyor

Birçoğumuz uzun bir süredir ‘Thor’un yeni bir filmi çıksa da izlesek’ diye bekliyorduk. Ancak maalesef ki ekonomik olarak zor günler geçirdiğimiz şu günlerde sinemaya gitmek bile bir lüks haline geldi. Biliyorsunuz ki Marvel evrenine ait birçok film ve dizi Disney Plus’ta yer alıyor. Thor’un son fimi olan Love and Thunder (Aşk ve Gök Gürültüsü) da bu yapımlardan biri olmaya hazırlanıyor.  

Merakla beklenen ve hayranlarına nostaljik anlar yaşatan filmin 8 Eylül’de Disney Plus’ta yayınlanacağı duyuruldu. Beyaz perdede büyük bir ilgi gören filmin dijital platformda da aynı şekilde karşılanması bekleniyor. Ancak ülkemizdeki sinema yasası gereği vizyona giren filmler, 5 aydan önce dijital platformlarda yer alamıyorlar. Dolayısı ile Thor: Love and Thunder da tüm dünyada Disney+ kütüphanesinde yer alırken Türkiye'de olmayacak...

Marvel filmlerinin neden Disney+ Türkiye'ye hemen gelmeyeceğini aşağıdaki içeriğimizden öğrenebilirsiniz.

Thor: Love and Thunder ve daha fazla Marvel yapımını izlemek için hemen buraya tıklayarak Disney Plus’a üye olabilirsiniz. (Hem de neredeyse bir bilet parasına!) 

Kaynak : https://variety.com/shop/thor-love-and-thunder-disney-plus-1235347104/
140
18
5
1
1
Emoji İle Tepki Ver
140
18
5
1
1