Türkiye İş Bankası'nda 'Yine' Sorunlar Yaşanıyor! (Sorun Çözüldü)

15
1
1
1
0
Türkiye İş Bankası müşterileri, bankanın mobil uygulamasında hesap bilgilerine ulaşamadıklarını ifade ediyorlar. Konu hakkında bankadan da bir açıklama geldi.

Türkiye’nin en köklü özel bankası Türkiye İş Bankası, geçtiğimiz günlerde yaşanan ciddi problemlerin ardından bugün bir sorunla daha karşılaştı. İş Bankası müşterileri, bankanın mobil uygulamasında banka hesap bilgilerine ulaşamadıklarını söylüyorlar.

Bugün 11.00 civarında başlayan sorunlarla birlikte İş Bankası müşterileri, mobil uygulamada giriş yapmayı başarsalar da hesap bilgilerinde bir hata mesajıyla karşılaşıyor. Uygulamanın hesap bölümünde “Hesap bilgilerinizi şu anda gösteremiyoruz. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.” mesajı yer alıyor.

Hesaplardan işlem yapılamıyor:

iş bankası

Uygulama, bunun yanı sıra hesaptan yapılan son işlemlerin görüntülendiği bölümde de “Bilgilerinize şu anda ulaşılamıyor. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.” ifadesi bulunuyor. Kullanıcılar, bu sorun nedeniyle bankadan herhangi bir işlem gerçekleştiremiyor.

İş Bankası'ndan açıklama geldi:

iş bankası

Sorun giderildi:

İş Bankası'nın mobil uygulamasında yaşanan teknik sorun giderildi. Müşteriler, banka hesap bilgileri ve işlem bilgilerine ulaşabiliyor.

15
1
1
1
0
Emoji İle Tepki Ver
15
1
1
1
0