• Anasayfa
  • Mobil
  • Twitter, iOS'teki Otomatik Yenileme Hatasını Düzeltti

Twitter, Yeni Güncellemesiyle iOS'taki Sinir Bozucu Bir Hatayı Giderdi

5
3
1
1
0
Twitter, iOS için yeni yayınladığı 8.1.5 güncellemesiyle ana sayfadaki otomatik yenileme hatasını düzeltti. Hata, tweet akışının rastgele yenilenmesine sebep oluyordu.

iPhone kullanıcıları, hafta sonu boyunca Twitter'ın son güncellemesinin ardından gelen hatalı otomatik yenileme özelliğinden şikayet ettiler. Twitter uygulamasındaki hatayla ana sayfa rastgele yenileniyor ve insanların gördükleri paylaşımları kaybetmelerine neden oluyor. Twitter sorunun farkında olduklarını açıklamıştı ve sonunda yeni güncellemeyle beklenen düzeltme geldi.

Twitter'da yeni tweetlerin üste çıkarak, otomatik yenileme işlevselliğinin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesi bekleniyordu. Ancak iOS kullanıcıları, Twitter ana sayfasının otomatik olarak rastgele yenilendiğini ve zamansız şekilde en üste atladığını bildirdi. Hata sonucu kullanıcılar tam tweeti okurken zaman çizelgesi yenileniyor ve en üste çıkarak eski paylaşımları kaçırmalarına neden oluyor.

twitter iphone

Twitter, iOS uygulamasındaki sorunun 8.1.5 sürümüyle düzeltildiğini, "Otomatik kaydırma hatası için bir düzeltme yayınlandı! Sorun üzerinde çalışırken sabrettiğiniz için teşekkür ederiz. Lütfen iOS uygulamanızı 8.1.5 sürümüne güncelleyin."  paylaşımıyla duyurdu. iOS için Twitter'ın yeni güncellemesini App Store'dan indirebilirsiniz. Otomatik yenileme hatasından etkilenmemeniz için uygulamayı güncellemenizi tavsiye ederiz.

Kaynak : https://9to5mac.com/2019/11/05/twitter-auto-refresh-timeline-fix/
5
3
1
1
0
Emoji İle Tepki Ver
5
3
1
1
0