• Anasayfa
  • Oyun
  • Ubisoft Mağazasına Aylık Abonelik Sistemi Geliyor

Ubisoft, Çevrimiçi Mağazasına Aylık Abonelik Sistemi Getirecek

29
6
4
1
0
Söylentilere göre Ubisoft, aynı EA’in Origin Access’i gibi oyunculara aylık ücret karşılığında oyunlarını denetme veya tamamen oynatma fırsatı sunacak.

Yeni bir söylentiye göre Ubisoft, mağazasında yer alacak ‘Origin Access’ mantığına benzer bir şekilde aylık abonelik programı duyuracak. Resetera kullanıcılarının da belirttiği üzere Ubisoft mağazasında bir ‘Ubisoft Pass Premium’ yazan bir fotoğraf belirdi ancak hemen kaldırıldı.

VG247’nin haberine göre ise asıl garip olan, fotoğraf kaldırıldıktan sonra herhangi bir aylık abonelik sistemi sunmasa da ‘Ubisoft Aboneliği’ kategorisi mağazada bir süre daha belirmeye devam etti. Ardından o da kaldırıldı.

Akıllara da direkt olarak Ubisoft’un kendi ‘Origin Access’ sistemini kuracağı geldi. Origin Access, kullanıcılara aylık belirli bir ücret karşılığında bünyesindeki oyunların tam veya deneme sürümlerini oynamalarına izin veriyor. Electronic Arts, geçtiğimiz yıl bu sistemi ‘Basic’ ve ‘Premier’ olarak ikiye bölmüştü. Ubisoft’un sitesindeki Premium ibaresi de şirketin aynı yönde hareket edeceğine işaret ediyor olabilir.

Kaynak : https://www.pcgamer.com/ubisoft-store-leak-suggests-that-an-origin-access-style-service-may-be-coming/
29
6
4
1
0
Emoji İle Tepki Ver
29
6
4
1
0