• Anasayfa
  • Oyun
  • Ubisoft, Steam Fiyatı 89 TL Olan Oyunu Ücretsiz Yaptı

Ubisoft, Normal Fiyatı 89 TL Olan Oyunu Kısa Süreliğine Ücretsiz Yaptı

384
98
36
19
17
Düzenlediği oyun kampanyalarıyla ses getirmeye başlayan Ubisoft, bu kez de Çin'deki oyunseverler için Far Cry 3'ü ücretsiz olarak sunmaya başladı. Kampanya Çin için oluşturulmuş olsa da Türkiye'den de dahil olabilmenizi sağlayan bazı yollar mevcut.

Piyasaya sürdüğü oyunlarla oyuncuların ilgisini çekmeyi başaran Ubisoft, yeni bir ücretsiz oyun kampanyası başlattı. Sadece Çin sınırları için olsa da dünyanın diğer ülkelerinden de dahil olunabilen bu kampanya, Steam fiyatı 89 TL olan Far Cry 3 oyununu içeriyor. Pek çok oyunseverin zaten bayılarak oynadığı bu oyuna, an itibarıyla ücretsiz olarak erişilebiliyor.

Far Cry 3, Ubisoft'un en popüler oyunlarından bir tanesi. Açık dünya türünde aksiyonu bol olarak karşımıza çıkan oyun, etkileyici hikayesiyle de oyuncuların beğenisini kazanmayı başarıyor. 

Far Cry 3

Far Cry 3, tehlikelerle dolu bir adada geçiyor. Oyunda, bu fenomen oyunun en kötü karakterlerinden bir tanesi olan Vaas Montenegro'ya karşı bir savaş başlatıyoruz. Onlarca çeşit silah ve araç, bu savaşın galibi olmamız için bize destek veren ögeler olarak karşımıza çıkıyor. Ayrıca bu oyun, 2012 yılında piyasaya sürülmüş olmasına rağmen bugün bile grafik özellikleriyle kendisine bağlamayı başarıyor.

Far Cry 3, bugün bilgisayarınızda rahatlıkla oynayabileceğiniz bir oyun. Oyunun tavsiye edilen sistem gereksinimleri arasında 4 GB RAM ve 512 MB'lik ekran kartının yeterli olduğu ifade ediliyor. Bu özelliklerin eski bilgisayarlarda bile mevcut olduğunu düşünecek olursak, bu oyunu yüksek ayarlarda herhangi bir kasma olmadan oynayabileceksiniz.

Far Cry 3

Far Cry 3'e ücretsiz olarak sahip olmak için yapmanız gerekenler

Haberimizin başında, Ubisoft'un bu kampanyayı Çin için sunduğundan ancak kampanyaya diğer ülkelerden de dahil olunabildiğinden bahsetmiştik. Bu bağlamda şimdi sizlere, Far Cry 3'e ücretsiz olarak sahip olmak için yapmanız gerekenlerden bahsedeceğiz. Dilerseniz hemen başlayalım.

  • Ubisoft'un Far Cry 3 kampanyasına burada bulunan bağlantıyı kullanarak ulaşabilirsiniz. Ancak bilgisayarınızdan bu bağlantıya tıklamak bir işinize yaramayacak.
  • Bu kampanyaya dahil olmak için önce akıllı telefonunuzdan tercihen Google Chrome'u kullanarak uPlay'in sayfasına erişin. Burada bulunan bağlantıyı kullanarak erişebileceğiniz uPlay'de oturum açın, bu sekmeyi kapatmadan yeni bir sekme daha açın.
  • Bu kez, burada bulunan bağlantıyı kullanarak Far Cry 3 kampanya sayfasına erişin.
  • Çince yazılı, mavi renkli bir buton göreceksiniz. Bu butona dokunun ve bir süre bekleyin. Birkaç saniye içerisinde onay tiki olan bir menü göreceksiniz.
  • Eğer bu işlemi tek seferde yapamazsanız, işlemi bir daha deneyin. Birkaç deneme sonrası mutlaka olacaktır.
  • Far Cry 3, Ubisoft hesabınıza eklendikten sonra uPlay uygulamasını bilgisayarınıza indirin. Daha önce indirdiyseniz mevcut hesabınıza giriş yapın. Uygulamayı indirmek için burada bulunan bağlantıyı kullanabilirsiniz.

uPlay

  • uPlay uygulaması içinde "Oyunlar" menüsü altına girin. "Oyunlarım" yazan başlığın altında Far Cry 3'ün varlığını göreceksiniz. 
  • Far Cry 3'ün üzerine tıkladıktan sonra yönlendirildiğiniz sayfadaki "İndir" butonuna tıklayın. İndirme işlemi otomatik olarak başlayacaktır.
384
98
36
19
17
Emoji İle Tepki Ver
384
98
36
19
17