• Anasayfa
  • Oyun
  • Ubisoft, Steam Fiyatı 45 TL Olan Oyunu Ücretsiz Yaptı

Normal Fiyatı 45 TL Olan Assassin's Creed Oyunu, Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu

438
112
38
22
21
Ubisoft, Çin yeni yılı nedeniyle 2015 yılında piyasaya sürdüğü Assassin's Creed Chronicles: China isimli oyunu ücretsiz hale getirdi. Normal fiyatı 45 TL olan oyun, 15 Şubat'a kadar herhangi bir bedel ödemeden alınabilecek.

Video oyun sektörünün köklü isimlerinden Ubisoft, Çin'in yeni yıl tatili için bir kampanya başlattı. Dünya genelindeki tüm oyuncuların katılabildikleri bu kampanya, şirketin 45 TL'ye satın alınabilen, Assassin’s Creed Chronicles: China isimli oyununun kısa bir süreliğine ücretsiz olarak verilmesini sağlıyor. Ubisoft'un başlattığı ücretsiz oyun kampanyası, 15 Şubat Pazartesi gününe kadar devam edecek.

Ubisoft'un 15 Şubat'a kadar ücretsiz olarak dağıtacağı Assassin’s Creed Chronicles: China isimli oyun, alıştığımız Assassin’s Creed evreninden biraz daha farklı bir deneyim sunuyor. 2015 yılında piyasaya sürülen ve oyuncuları 16. yüzyılın Çin'ine götüren oyun, suikastçılığın temeli olan gizliliği ön plana çıkarıyor. 2.5D yapıda olan oyun, grafikleri ve mekanikleri ile pek çok oyuncu tarafından bugün bile beğeniliyor.

Assassin’s Creed Chronicles: China, düşük özelliklere sahip bilgisayarlarda da oynanabiliyor

Assassin’s Creed Chronicles: China

Assassin’s Creed Chronicles: China'nın belki de en önemli özelliği, en düşük donanım özelliklerine sahip bilgisayarlarda bile çalışabiliyor oluşu. Bu bağlamda Intel Core i3-2105 işlemci, 4 GB RAM ve NVIDIA GeForce GTX 470 ekran kartı ile 4 GB gibi mütevazı seviyedeki bir depolama alanı, oyunu rahatlıkla oynatabilecek seviyede. 

Bu arada, Assassin’s Creed Chronicles: China isimli oyun, Ubisoft'un özel bir üçlemesinin ilk yapımı. Şirket, 2015 yılında Assassin’s Creed Chronicles: China'yı piyasaya sürdükten bir yıl sonra, Assassin’s Creed Chronicles: India ve Assassin’s Creed Chronicles: Russia isimli oyunları da piyasaya sürdü. Eğer ücretsiz olarak deneyimlediğiniz Assassin’s Creed Chronicles: China'yı beğenirseniz, diğer iki oyunu da Steam aracılığıyla toplamda 90 TL'ye satın alabilirsiniz.

Assassin’s Creed Chronicles: China'ya ücretsiz olarak sahip olmak için yapmanız gerekenler

Assassin’s Creed Chronicles: China

  • Burada bulunan bağlantıyı kullanarak kampanya sayfasına erişin.
  • "Get It for Free" yazan butona tıklayın.
  • Yönlendirildiğiniz sayfada Ubisoft hesabınıza giriş yapmanız gerekecek. Mevcutta bulunan Ubisoft hesabınıza giriş yapabilir ya da kendinize bir Ubisoft hesabı açabilirsiniz.
  • Hesaba giriş yaptıktan sonra yeniden bir yönlendirme yaşayacaksınız. Yönlendirmeden sonra sizlerden Ubisoft Connect isimli uygulamanız istenecek. Eğer bu uygulamayı daha önceden indirdiyseniz "Launch" ile başlayan ibareyi, indirmediyseniz de "Download" yazarak başlayan ibareye tıklayın.
  • Ubisoft Connect uygulaması açıldıktan sonra hesabınıza yeniden giriş yapın. Oyunun, Ubisoft kütüphanesine eklendiğini görebilirsiniz.
438
112
38
22
21
Emoji İle Tepki Ver
438
112
38
22
21