Toplam Fiyatı 2000 TL'den Fazla 3 Oyun, Kısa Süreliğine Xbox'ta Oynaması Ücretsiz Oldu!

27
15
3
2
0
Game Pass Ultimate ve Game Pass Core abonesi olan Xbox kullanıcıları, 15 Nisan'a kadar yüzlerce TL değerindeki 2 oyunu bedavaya oynayabilecek. Bir oyun ise tüm kullanıcılar tarafından erişilebilir olacak.

Game Pass aboneliğiyle ülkemizdeki oyuncuların gönlünde taht kuran Xbox, farklı etkinliklerle de karşımıza çıkıyor. Bunlardan biri de Xbox FreePlayDays. Bu etkinlik, Game Pass Ultimate ve Game Pass Core abonelerinin hafta sonu boyunca belli oyunları bedavaya oynamasına olanak tanıyor.

Şimdi de FreePlayDays kapsamında ücretsiz oynayabileceğiniz oyunlar açıklandı. Bu hafta, Fallout 76 da da dahil yüzlerce TL değerindeki 3 oyunu bedavaya deneyebileceksiniz. 

İşte FreePlayDays kapsamında bu hafta sonu ücretsiz oynanabilecek oyunlar:

Oyun Normal fiyatı (indirimsiz) Platform
PGA Tour 2K23 799 TL Xbox One / Xbox Series X/S 
Classified France '44 1.099 TL Xbox Series X/S 
Fallout 76  350 TL Xbox One / Xbox Series X/S

İndirimsiz fiyatlarını eklediğimiz üç oyundan PGA Tour 2K23 ile Classified France '44, 15 Nisan Pazartesi gününe kadar ücretsiz kalacak. 

Fallout 76'yı denemek için abonelik gerekmiyor

Üretsiz hâle gelen oyunlardan Fallout 76'yı denemek için herhangi bir aboneliğine ihtiyaç bulunmuyor. Yani tüm Xbox kullanıcıları fırsattan yararlanabilir. Ayrıca Fallout'ı pazara kadar değil, 18 Nisan Perşembe gününe kadar deneyebiliyorsunuz.

PGA Tour 2K23 

2K imzası taşıyan PGA Tour 2K23, sevilen golf serisini bir üst seviyeye taşıyor. Oyunda Tiger Woods dahil erkek ve kadın profesyoneller, yeni lisanslı kurslar, daha fazla kontrol seçeneği gibi birçok yenilik mevcut.

Classified France '44

Absolutely Games'in geliştirdiği ve Team17'nin yayımladığı Classified France '44, 2. Dünya Savaşı temalı bir sıra tabanlı savaş oyunu. Nazi işgali altındaki Fransa'da geçen oyunda bir ekibi yönetiyoruz.

Fallout 76

Efsane RPG serisi Fallout'un 2018'de çıkan oyunu Fallout 76, yine bizi post apokaliptik bir ABD'ye götürüyor. Oyun, nükleer patlamaların 25 yıl sonrasında geçiyor.

Ücretsiz oyunları nasıl oynayabilirsiniz?

Game Pass Ultimate veya Core abonesiyseniz, giriş yaparak Microsoft Store üzerinden tek tek bu oyunlara girin ve yükleme seçeneğine tıklayın. Konsola indirmek için de Xbox Store'dan abonelikler kısmına gelin ve "Ücretsiz Oyun Günleri" bölümüne ilerleyin. Herkese sunulan oyunlarda ise Microsoft Store üzerinden sayfalarına girip "Ücretsiz Deneme" kısmına basmanız yeterli.

27
15
3
2
0
Emoji İle Tepki Ver
27
15
3
2
0