Fiyat/Performans Konusunda Aşmış, 200 TL Altına Alabileceğiniz 9 Bluetooth Kulaklık

33
6
5
5
4
Kulaklıkla müzik dinlerken kablolarla uğraşmak istemeyenleri ses kalitesiyle mutlu edip fiyatlarıyla da sevindirecek olan 9 kablosuz kulaklığı sizler için listeliyoruz.

Müzik, hayatımızın bir parçası ve neredeyse hepimiz evde ya da dışarda fark etmeksizin günde en az bir şarkı bile olsa dinliyoruz. Fakat herhangi bir iş yaparken kulaklıkla müzik dinlemeye kalktığımızda kablomuzun bize izin verdiği kadar hareket alanına sahip oluyoruz. Bu yüzden de kablosuz kulaklıklar bir tercih haline geliyor.

Gittikçe daha çok tercih edilmeye başlanan kablosuz kulaklıklar, fiyat konusunda kablolu kulaklıklara göre genel anlamda biraz daha pahalı durumda bulunuyor. Ancak iyi bir ses performansının yanında uygun fiyatıyla da kullanıcılarını memnun eden kablosuz kulaklıklar yok değil. Biz de sizler için fiyat/performans oranı oldukça başarılı olan 9 kablosuz kulaklığı derliyoruz.

Not: Listede ucuzdan pahalıya doğru bir sıralama yaptık, her bütçeye uygun kablosuz kulaklık bulmanız mümkün.

9. Schulzz Ozeva Bluetooth Kulaklık

200 tl altına alınacak kablosuz kulaklıklar

Eski Fiyatı: 124,90 TL

İndirimli Fiyatı: 99,92 TL

100 liranın altında iyi bir kablosuz kulaklık istiyorsanız, Schulzz Ozeva’yı kaçırmamanızı öneriyoruz. Kancalı yapısıyla kulağa sabitlenen kulaklık, ses kalitesiyle de fiyatına göre büyük iş başarıyor. 5 saati aşkın müzik dinleme performansı sunan Ozeva, suya ve tere karşı da dayanıklı oluşuyla dikkatleri üzerine çekiyor.

Ürünü satın almak için bağlantıyı kullanabilirsiniz.

8. LinkTech Spor Kulakiçi Mikrofonlu Bluetooth Kulaklık

Bluetooth kulaklık

Fiyat: 108,60 TL

Fiyatına göre kaliteli bir ses performansı sağlayan kulaklık, spor bir kablosuz kulaklık olmasının yanında günlük kullanım için de oldukça iyi bir seçenek. Bluetooth 4.2 standardına sahip olan kulaklık, aktif gürültü önleme özelliğine de sahip.

Ürünü satın almak için bağlantıyı kullanabilirsiniz.

7. Schulzz Eva Bluetooth Kulaklık

kulaklık

Eski Fiyatı: 149,90 TL 

İndirimli Fiyatı: 109,90 TL

Kulaktan düşmeyen tasarımıyla dikkat çeken Schulzz Eva, spor yaparken kulaklığı dert etmenizi sağlıyor. Suya ve tere karşı dayanıklı olan kulaklık, 4.1 Bluetooth standardına ve aktif gürültü önleme özelliğine sahip. Kaliteli bir ses sunan Schulzz Eva, sadece 22 gram olmasıyla da dikkat çekiyor.

Ürünü satın almak için bağlantıyı kullanabilirsiniz.

6. Huawei Sport Lite AM61 Bluetooth Kulaklık

spotify

Eski Fiyatı: 349,00 TL

İndirimli Fiyatı: 169,90 TL

Ses kalitesiyle dikkat çeken Huawei Sport Lite AM61, çengelli yapısıyla da kulaktan düşmemeyi sağlıyor. 7 saate kadar müzik dinletebilen kulaklık, suya ve tere karşı dayanıklı. Aktif gürültü engelleme özelliğine sahip olan Sport Lite AM61, iki telefona da aynı anda bağlanabiliyor.

Ürünü satın almak için bağlantıyı kullanabilirsiniz.

5. Samsung Eo-Bg920Bfegww Level U

samsung

Fiyatı: 177,82 TL

500 saat bekleme, 10 saat müzik dinleme ve 11 saat konuşma süreleriyle kullanıcısına güven veren Samsung Eo Level U, tasarımıyla da öne çıkıyor. Boyun bantları sayesinde düşme ve kaybolma riskini yaşamadığınız kulaklık, suya ve tere karşı korumalı fakat aktif gürültü önleyici bu kulaklıkta bulunmuyor. 

Ürünü satın almak için bağlantıyı kullanabilirsiniz.

4. Xiaomi Mi Airdots Earbuds TWS Bluetooth 5.0 Kulaklık

Xiaomi

Fiyatı: 186,90 TL

Küçük ve şık bir kulaklık olarak karşımıza çıkan 'AirPods katili' Airdots Earbuds TWS, 7,2 mm’lik ses sürücüleriyle oldukça iyi bir ses kalitesine sahip. Bluetooth 5.0 standardına sahip kulaklık, 4 saatlik bir batarya süresine sahip.

Ürünü satın almak için bağlantıyı kullanabilirsiniz.

3. Plantronics BackBeat 100 Serisi Titreşimli/Mıknatıslı Bluetooth Kulaklık 

Eski Fiyatı: 257,55 TL

İndirimli Fiyatı: 179,99 TL

Her zaman boyunda duracak şekilde tasarlanan kulaklık, oldukça şık bir tasarımla karşımıza çıkıyor. 8 saate kadar batarya performansı sunan BackBeat 100, Bluetooth 4.1 desteği ve 10 metreye kadar çekim alanına sahip. Aktif gürültü önleyici özelliği olmasa da çağrı gürültü özelliği sayesinde daha net konuşmalar yapabilirsiniz. BackBeat 100, boyun bandına sahip olmasına rağmen sadece 30 gram ağırlığında.

Ürünü satın almak için bağlantıyı kullanabilirsiniz.

2. JBL T110BT Kulak İçi Bluetooth Kulaklık

JBL kulaklık

Fiyatı: 184,72  TL

Şık ve sade tasarımıyla karşımıza çıkan JBL’in kablosuz kulakiçi kulaklığı T110BT, 6 saat pil ömrü ve oldukça başarılı ses kalitesiyle tercih edilebilir bir kulaklık haline geliyor. Özellikle bass’ları iyi olan bir kablosuz kulaklık isteyenlerin mutlaka bakması gereken kulaklık, 8,6 mm’lik ses sürücüsüne sahip.

Ürünü satın almak için bağlantıyı kullanabilirsiniz.

1. Meizu Sports EP-51 Bluetooth Kulaklık

Meizu

Fiyatı: 189,00 TL

Kablosuz bağlantı ve dayanıklı tasarımıyla sporcuların gözdesi haline gelen Meizu Sports EP-51, nano su geçirmez tabakasıyla da şık bir görüntü sergiliyor. 'Apt-X dijital ses sıkıştırma algoritması' teknolojisi ile sesin kalitesini üst noktalara çekmeyi amaçlayan kulaklık, 6 saatlik bir müzik dinleme süresi sunuyor.

Ürünü satın almak için bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Sizler için derlediğimiz kablosuz kulaklık listemizin sonuna geldik. Yeni listelerimizden haberdar olmak için bizleri takip etmeyi unutmayın.

ÖNEMLİ NOT: Ürünlerin fiyatlarının +/- yönde ufak tefek değişkenlikler gösterebileceğini unutmayın. Zira fiyatlar satıcıların inisiyatifindeler ve anlık olarak değişebilirler.

33
6
5
5
4
Emoji İle Tepki Ver
33
6
5
5
4