• Anasayfa
  • Mobil
  • 6.1 inç ve 6.5 inçlik iPhone Modelleri Böyle Görünecek!

6.1 inç ve 6.5 inçlik iPhone Modelleri Böyle Görünecek!

34
5
2
2
1
Slash Leaks, Apple'ın tanıtmasına kesin gözüyle bakılan 6.1 inç ve 6.5 inç ekranlı iki yeni iPhone modelinin 4K çözünürlüğünde konsept tasarımlarını paylaştı.

Dünyanın en değerli teknoloji markalarından biri olan Apple’ın eylül ayında üç yeni iPhone modeli tanıtması bekleniyor. Bunlardan biri, geçtiğimiz yıl tanıtılan iPhone X’un güncellenmiş ve güçlendirilmiş bir versiyonu olan 5.8 inç ekranlı yeni iPhone X olacak. Diğer iki model ise daha önce görülmemiş büyüklükte 6.1 inç ve 6.5 inçlik ekranlara sahip olacaklar.

6.1 inç ekrana sahip olan 2018 model iPhone, diğer iki modelin aksine uygun fiyatlı olarak piyasaya sunulacak. Bu nedenle cihaz, iPhone X’da ya da iPhone X Plus’ta yer alan bazı özelliklere sahip olmayacak. Bunların başında ise OLED yerine LCD ekran kullanılması ve çift arka kamera yerine tek arka kamera kullanılması yer alıyor.

6.5 inç ekranlı iPhone modeli ise OLED ekran teknolojisini kullanmaya devam edecek ve şirketin bugüne kadarki en büyük ekranlı akıllı telefonu olacak. Çoğu özelliği yeni iPhone X ile aynı olması beklenen cihazın şu ana kadarki en pahalı iPhone modeli olması bekleniyor. Cihazın diğer özelliklerine dair henüz bir bilgi bulunmuyor.

Slash Leaks, tanıtılmasına kesin gözüyle bakılan 6.1 inç ve 6.5 inçlik iPhone modelleri için konsept tasarımlar oluşturarak internet sitesi üzerinden paylaştı. Sızıntı ve söylentilere dayanarak oluşturulan konsept tasarımlar, Apple’ın iPhone 6 tasarımından sonra şimdi de iPhone X tasarımını uzun yıllar sürdüreceğini gösteriyor.

Kaynak : http://www.slashleaks.com/l/apple-iphone-6-1-inch-and-6-5-inch-4k-render-images
34
5
2
2
1
Emoji İle Tepki Ver
34
5
2
2
1