Yeni Apple Watch, iPod Nano Gibi Görünen İlginç Gizleme Kutusuyla Göründü

21
10
5
5
2
Apple'ın yeni akıllı saatleri ile ilgili bazı görseller ortaya çıktı. Twitter üzerinden sızdırılan görseller, Apple'ın test için gönderdiği bir Apple Watch'u gösteriyor. Şirketin yeni akıllı saatlerini gizleyebilmek için kullandığı gizleme kutusuysa dikkatlerden kaçmıyor.

ABD merkezli teknoloji devi Apple, bir süredir yeni bir akıllı saat üzerinde çalışmalarını sürdürüyor. Bu akıllı saatin teknik özellikleri ve çıkış tarihi henüz bilinmiyor olsa da şimdi ortaya çıkan bazı görüntüler, akıllı saatin genel hatlarıyla nasıl görünebileceğini gözler önüne seriyor. Ancak sızdırılan görüntüler, ne yazık ki yaklaşmakta olan Apple Watch için detaylı bir bilgi sunmuyor.

Twitter kullanıcısının paylaştığı görüntüler, yeni Apple Watch'un test sürümüne ait. Şirket, yeni akıllı saatini gizleyebilmek için oldukça kalın bir kaplama kullanmış. Bu da akıllı saatin tüm tasarım detaylarını görmemizi engelliyor. Ancak sızıntı sahibimiz, neyse ki yeni Apple Watch'un net görüntüsünü bir seferlik olsa da açıkça paylaşıyor.

Yeni Apple Watch, işte böyle görünüyor

Apple Watch

Görünüşe göre Apple'ın yeni akıllı saati, paslanmaz çelik yapıya sahip olacak. Ayrıca geliştiriciler, Apple Watch'la bütünleşen kontrol düğmesini yine önceki nesillerde olduğu şekilde kullanmışlar. Açık konuşmak gerekirse Apple, yaklaşmakta olan yeni akıllı saatinde tasarım açısından pek de bir değişiklik yapmayacak gibi görünüyor. Ancak yine de şirket tarafından yapılacak açıklamaları beklemek gerekiyor.

Apple Watch

Test edilmek için gönderilmiş Apple Watch prototipin en ilginç yanı, içine saklandığı gizleme kutusu. Şirket, yeni akıllı saatini sanki bir iPod'muş gibi göstererek, kafa karıştırmaya çalışmış durumda. Eğer Apple'ın üçüncü nesil iPod Nano tasarımını hatırlıyorsanız, yukarıdaki görselin size bir yerlerden tanıdık gelme ihtimali oldukça yüksek. Aslında 6. nesil iPod Nano sahipleri, üçüncü taraf kılıflar satın alarak bu ürünleri bir akıllı saat gibi kullanmışlardı. Görünüşe göre Apple da bundan feyz alarak bir gizleme kaplaması oluşturmuş.

Apple'ın yeni akıllı saatinin neler sunacağı şu an için bilinmiyor. Ancak Apple'ın eylül ayı içerisinde bir ya da birkaç etkinlik düzenlemesi muhtemel. Bu etkinliklerin düzenlenmesiyle birlikte kullanıcılar, yeni Apple Watch'a ek olarak iPhone 12 ile de tanışma imkanı yakalayacaklar. Hatta söylentilere göre Apple bu yıl, tüketicileri heyecanlandıracak bazı yeni ürünlerle karşımıza çıkacak.

Kaynak : https://www.macrumors.com/2020/09/04/apple-watch-prototype-in-ipod-nano-security-case/
21
10
5
5
2
Emoji İle Tepki Ver
21
10
5
5
2